Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Ružinov    16     Profil používateľky
Bratislava - Ružinov    16     Profil používateľky
Ďakujem za nahliadnutie do môjho bazárika.
O veci, ktoré kupujem sa aj patrične starám a podľa toho aj vyzerajú keď sa ich rozhodnem posunúť ďalej. Zväčša sú v top stave, funkčné, málo nosené alebo vôbec nenosené, pretože ich dcéra nestihla vynosiť.

Poprosím, ak máte akékoľvek otázky ohľadom veci napíšte mi ich hneď. Nemám čas a ani priestor si vypisovať tyždeň-dva ohľadnej jednej veci. Najprv premeranie, potom fotka na postave, potom materiál, potom či nemá oblečenie chyby - podotýkam, že na chyby upozorňujem v inzeráte.

Cenu uvádzam bez poštovného, ktoré potom pripočítam. Pri platbe VOPRED posielam DOPORUČENE ✉📬, ak žiadate obyčajné poštovné, zodpovednosť za stratu, poškodenie nenesiem. Tovar neberiem späť.
K poštovnému pripočítam aj balné - kuriérsku obálku 0,50 €.
Komplet cenu píšem následne do správy.

Balíčky viem aj poslať kuriérom, ktorý vám donesie tovar až domov. Veci nevymieňam a v rámci BA preferujem osobný odber.
O nabehnutí peňazí na účet informujem a zasielam najneskôr do 3 pracovných dní. Aktuálne v čase COVID - chodím na poštu raz do týždňa a to v utorok alebo štvrtok. Prípadne ak niečo potrebujete urgent vieme sa dohodnúť.

☝NA DOBIERKU NEPOSIELAM☝
IBAN SK1602000000002348767359 (VÚB ) -prosím uviesť do poznámky celé meno

Ďakujem za pochopenie a pekné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
miamima
21. okt 2021
Maminku velmi rada odporúčam, velmi ochotná a mila...🙂 Ďakujeme 🙂