Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PRO    Bratislava - Vajnory    24     Profil používateľky
Bratislava - Vajnory    24     Profil používateľky
Ďakujem za prejavený záujem o naše vecičky.:))

U NÁS MÁTE TOVAR MAX. DO DVOCH DNÍ OD PRIPÍSANIA PENIAŽKOV NA ÚČET, ŽIADNE OBJEDNÁVKA A ZBYTOČNE DLHÉ ČAKANIE :))) MôJ TOVAR JE ZVäČŠA URČENÝ PRE AMERICKÝ TRH A JE NEPOROVNATEĽNE KVALITNEJŠÍ, AKO TEN EURÓPSKY resp. ANGLICKÝ. VÝROBKY OZNAČENÉ MADE IN CHINA A POD. SÚ I. KVALITY A S azijskými výrobkami na našom trhu NEMAJÚ NIČ SPOLOČNÉ!!! Tovar bohužiaľ nieje možné vrátiť! Z VLASTNEJ SKÚSENOSTI VÁM PONÚKAM zaručene kvalitný tovar.

Platba prebieha prevodom na účet. Číslo účtu pošlem na požiadanie mailom. K cene tovaru si treba teda vždy prirátať cenu poštovného podľa taríf pošty. Ak vkladáte peniažky priamo v mojej banke, prosím prirátajte si (0,40eur). Keď nabehnú peniažky, tovar ihneď pošlem. Do poznámky prosím uveďte svoje meno. ZA STRATENÚ ZÁSIELKU NEBERIEM ZODPOVEDNOSŤ, AK BALÍČEK CHCETE POISTIŤ, VYŽIADAJTE SI TO SAMI! V PRÍPADE STRATY SITUÁCIU RIEŠIM V ZMYSLE REKLAMAČNÝCH PODMIENOK PROSTREDNÍCTVOM POŠTY!
NA DOBIERKU NEPOSIELAM!!! Prosím REŠPEKTUJTE TO!!!
A NEVYJEDNÁVAJTE o cenách, môj tovar je vysokokvalitný a ceny sa snažím držať patrične nízko !!! Zľava je možná pri odbere viac kusov tovaru. Takmer všetok tovar je len po jednom kuse, nezmeškajte :)
!!!! V prípade, že nie sú uvedené presné rozmery a oblečko potrebujete premerať, bez problémov, ozvite sa. Vo väčšine prípadov sú to americké veľkosti a nemusia teda zodpovedať úplne tým európskym.

Príjemné nakupovanie.
FEDOX
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
zuzka2011
5. okt 2021
tovar v super stave, dakujeme pekne 🙂👍
vinkel
26. sep 2021
Ďakujem za obchod. Vrelo odporúčam.
zuzi_bubi
14. sep 2021
Ďakujem za krásne pyžamko, odporúčam 👍
22janus
2. sep 2021
Ďakujem pekne, balík prišiel, spokojnosť
jajaja32
11. aug 2021
ďakujem pekne som spokojná s pozdravom
miris666
10. aug 2021
Pani mi predala vraj nové hodinky,hodinky prišli ,ale najprv som si v nich musela vymeniť baterku a následne po 2 dňoch nosenia sa remienok na ruke rozpadol...'nove'hodinky som vrátila.
bubo__bubo
10. aug 2021
Ďakujem za negatívne hodnotenie. Hodinky boli nové, pri koliesku bola aj poistka na baterku, tak som to vobec neriešila, bohužiaľ stalo sa, peniaze som vam za ne vrátila v plnej sume. Prepáčte, ale žiadať odo mňa 4€ za vymenu baterky, ktorá stojí asi tak 50 centov, plus oboje poštovné v sume ďalších 4€. S tým rizikom človek nakupuje, že niečo nesadne, alebo to reklamujete. To akoby ste si kupili lampu, vymenili žiarovku, potom sa pokazila, priniesli ste ju do obchodu a žiadali od predajcu peniaze za žiarovku a ešte aj na benzín a stratený čas. Nikdy odo mňa nikto nežiadal spať poštovné.