Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Liptovský Mikuláš    9     Profil používateľky
Liptovský Mikuláš    9     Profil používateľky
Vitajte v mojom bazáriku. Prosím pýtajte sa na všetko čo vás zaujíma,aby sme sa neskôr vyhli nepríjemnostiam,nakoľko tovar už naspäť neberiem ani nevymieňam.Ak si dáte niečo premerať ,dajte mi vedieť aj v prípade ak vám tovar nevyhovuje,nakoľko aj ja tomu venujem svoj čas.Tovar posielam až po prevode peniažkov na účet,dobierkou nie.Vecičky do 2€ z dôvodu nedostatku času nepremeriavam,treba sa riadiť tým čo je uvedené pri inzeráte.
Obyčajná pošta je na VLASTNÚ ZODPOVEDNOSŤ.Uvádzam reálny stav vecičiek,ak je niekde nejaká vada,je to uvedené v popise a zohľadnené v cene,Pri väčšom odbere dohoda o cene možná.Na poštu chodím 1-2x do týždňa ako sa mi podarí dostať do mesta ,nakoľko v obci poštu nemáme,preto prosím pri odosielaní balíčkov o strpenie.Snažím sa odoslať tovar najrýchlejšie ako je to možné a vždy kupujúcu o odoslaní informujem.Bola by som vďačná,aby ste aj vy mňa informovali o prijatí balíčka.
O VÝMENU ma prosím nežiadajte.
.A hlavne maminky prosím o trpezlivosť a ohľaduplnosť pri komunikácii,každá máme svoje rodiny,prácu, starosti ,nie vždy sa hneď dá reagovať na správy.Odpíšem hneď ako mi to čas a situácia dovolí .Ďakujem za pochopenie.
Môj iban /slsp/ SK0809000000000331354284
Zobraz celé podmienky
certovica1982: Ďakujem za záujem.Na správy reagujem hneď ako mi to čas a situácia dovolí.ĎakujemZaPochopenie.
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

532 inzerátov

Aktualizované