Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Žilina    103     Profil používateľky
Ahojte volám sa Nicol . Na modrom koníku som zatiaľ príliš času nestrávila / skôr ma nájdete na E-BAY, BAZAR.SK, BAZOŠ ,, 1nico565 ,, alebo ešte lepšie: google je k dispozícii naozaj každému ,) .... pozitívne hodnotenie od +600 spokojných zákazníkov hovoria namiesto mňa a aj jasnejšou rečou :) čoskoro sa tu objavia aj moje výtvarne HAND -MADE počiny ktorá bude ozaj len zo srdiečka a s veľkou láskou tvorená ....pevne verím, že sa niekomu budú moje výtvory aspoň trošku páčiť ,)

takže toto sú základné informácie k VECIAM na predaj:
čislo IBAN : SK7411000000002617356671

-posielam podľa aktuálnych tarif pošty

-posielam aj formou dobierky
-po prevode na účet
-možná je aj platba ce PAY-PAL
-prípadne osobne v Žiline - 0€

!! VŠETKY KONKRÉTNE INFO A CENY vždy hľadajte priamo pri inzerátoch ,)
veci vacšinou už nepremeriavam (nakoľko 90% vecí skladujem mimo domu čiže s premeriavaním som mávala len zbytočné náklady bez garancie kúpy )

vecičky isto vymieňať nebudem, nakoľko mám toho väčšinou viac ako len príliš

pri každom kúsku nájdete stav / popis / cenu - o cene jednám ak je väčší odber. Avšak ak mám na predaj nejakú značkovú vec za cenu napr.300€ tak sa vopred ospravedlňujem aj na reakcie typu kúpim to za 50€ nebudem reagovať,)
všetko veci sú 100% originály !!!a skoro všetky veci sú úplne nové
veľa krát mám veci označené ako : použité (veci čo boli max 1krát oblečené ) pretože ja nezavádzam a preto sa aj snažím označovať tak ako reálne sú. najlepšie - ja sa vyjadrujem prostredníctvom fotografíi - tam sa človek dozvie čo chce vedieť , alebo sa mýlim? :)
preto odporúčam vždy si pozrieť fotografie ideálne v prípade napr. použitej veci - keďže všetky foto sú moje a sú autentické...
čiže stačí si pozrieť foto a máte jasnú predstavu o tom čo kupujete .
pokojne sa pýtajte ak máte nejaké otázky...
90%vecí mám zo zahraničia USA, MILÁNO, MONAKO ... málokedy nakupujem na SR preto väčšina vecí je naozaj v našich končinách unikátna a limitovaná
príjemne nakupovanie želám
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

67 inzerátov

Aktualizované