Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Nové Mesto    13     Profil používateľky
Bratislava - Nové Mesto    13     Profil používateľky
Milé dámy, maminky a nakupujúce, ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazarika a prajem prijemne nakupovanie. V prípade akýchkoľvek otázok som samozrejme k dispozícii ;).

Predávam vecicky najmä po dcérke a po mne. Postupne začnem pridávať aj po malom synčekovi, nech mi to doma nestojí. V popise inzerátov sa snažím vec čo najvernejšie opísať. Väčšina veci, ktoré predávam sú ako nové. Ak majú nejaké nedostatky, vždy na ne upozornim a pripájam aj fotografie.

Dovolím si však uviesť jednu poznámku! V poslednej dobe sa rozmohli maminky, ktoré si nechajú veci premeriat, odložiť, pripadne zjednavajú cenu, ale nie sú schopné ani len odpísať, keď si danú vec už neprosia. Pre mňa je to obrovské plýtvanie mojim časom, ktorý by som určite vedela využiť aj lepšie. Chcem Vás týmto požiadať, aby ste mali aspoň toľko základnej slušnosti a napísali, keď si kúpu rozmyslite, z akékoľvek dôvodu. Nekušem 😊. Ďakujem za pochopenie!
Ešte jedno zistenie 🙈 ... po prejavení záujmu rezervujem vec na 24 hod, následne posuvam ďalšej zaujemkyni. Ďakujem za pochopenie 😉
Dada
Zobraz celé podmienky
dabrata: Prosím čítať podmienky! Ďakujem
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

118 inzerátov

Aktualizované