Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Poltár    15     Profil používateľky
Dakujem ze ste nahliadli do mojho bazarika. Fotky NIE SÚ ilustračné, sú na nich odfotené vecičky v akutálnom stave tak, aby pokiaľ možno čo najvernejšie zodpovedali realite. No záleží aj od typu, jasu a farebnosti monitora - takže fotky nemusia na každom počítači vyzerať rovnako.
V popise uvádzam aj ROZMERY, orientujte sa prosím aj podľa nich, nielen podľa veľkosti udanej výrobcom. Na dotazy, na aký vek je vecička vhodná, je ťažko odpovedať, lebo rôzne deti sú aj v rovnakom veku rôzne veľké... preto rozmery :-)
Väčšina vecí, ktoré mám v ponuke, sú NOSENÉ. Pri nahadzovaní ich neprezerám s lupou - ak majú vecičky nejaké viditeľné poškodenia alebo vady, vždy sa ich snažím popísať, no môže sa stať, že niečo prehliadnem (aj ja som len človek) - v takom prípade, vás prosím o spätnú väzbu, určite obchodík doriešime k obojstrannej spokojnosti.
TOVAR NEVYMIEŇAM, ale predavam. Tovar posielam po pripísaní penazí na účet. Poštovné je 0,90 obyčajne 2. triedou na vašu zodpovednost alebo 1,60 eur doporučene 2. triedou, pokial vecičky nevážia viac ako 500 g. Ceny vecí sú bez poštovného, poštovné si treba pripočítať. Stav vecičiek je uvedený v popise. Niektoré ceny sú nízke hlavne preto, že nemám kde skladovat
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát