Nižná (okres Tvrdošín)    10     Profil používateľky
Nižná (okres Tvrdošín)    10     Profil používateľky
Milé mamičky, ďakujem že ste sa rozhodli pre DaDaboom. U nás nájdete unikátne, kvalitné, ručne vyrábané hračky, doplnky do detskej izby, všetky jedinečné tak, ako Vaše dieťa. Pre rôznorodé detičky a ich všakovaké potreby som vybrala vlastnými skúsenosťami overenú kvalitu, za ktorú ručím úsmevom vlastného dieťaťa :)

Ako môžete zaplatiť za svoju objednávku? Ak si urobíte radosť na DaDaboom, máte k dispozícii viacero spôsobov platby, aby ste si mohli vybrať práve ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Bankový prevod
Po prijatí objednávky vám na e-mail zašleme predfaktúru s číslom účtu a variabilným symbolom. Uvedenú sumu uhradíte na náš bankový účet. Po prijatí platby tovar odošleme na adresu, ktorú ste zadali v objednávke.

Dobierka
Tovar odosielame hneď po prijatí objednávky, zaplatíte zaň až pri jeho doručení kuriérovi alebo pri preberaní na výdajnom mieste Zásielkovne.

Platobná karta
Úhradu za vašu objednávku môžete zrealizovať vašou platobnou kartou. Elektronické transakcie uskutočňujeme prostredníctvom bezpečnej platobnej brány Borgun / Stripe, ktorá podporuje všetky TYPY platobných kariet (VISA, MasterCard) od všetkých bánk. Ide o bežný, bezpečný a najrýchlejší druh platby. O vykonanej platbe sa dozvieme ihneď a môžeme sa pustiť do prípravy vašej objednávky.

Možnosti dopravy
Vyberiete si, akým spôsobom vám doručíme vašu objednávku z DaDaboom.

Slovenská pošta
Objednaný tovar vám odošleme Slovenskou poštou priamo na vašu adresu.

123kuriér
Objednávku vám doručí kuriér priamo na vašu adresu.

Zásielkovňa
Vyhovuje vám vyzdvihnutie objednávky v odbernom mieste vo vašom okolí? Zvoľte si niektorú z pobočiek Zásielkovne.

Osobný odber
Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť po predchádzajúcom dohovore aj osobne v Nižnej na Orave.

Tovar môžete u nás vymeniť, vrátiť, podľa obchodných podmienok. https://www.dadaboom.sk/vseobecne-obchodne-podmienky/ Internetový obchod https://www.dadaboom.sk/

Prajeme Vám príjemne nakupovanie :)
DaDaboom T.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Kľúčová farba

21 inzerátov

Aktualizované