Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Vysoké Tatry (okres Poprad)    8     Profil používateľky
Vysoké Tatry (okres Poprad)    8     Profil používateľky
Dobrý deň-dobrý večer milí zákazníci.

Ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazárika. Ak máte záujem si niečo odomňa kúpiť, budem veľmi rada.🤗 Avšak pozorne si prečítajte moje podmienky:

Na dobierku neposielam( iba v prípade, že mi pošlete vopred na účet peniaze za poštovné)
Veci posielam po prevode peňazí na účet doporučene alebo obyčajnou poštou na požiadanie. Ak ste si vybrali obyčajnú poštu- za straty nezodpovedám! Som poctivý človek a veci riadne posielam. Za platbou čakám maximálne 3 dni- ak neprebehne, automaticky danú vec posúvam ďalšiemu záujemcovi bez upozornenia.
Ponúkam aj možnosť osobného vyzdvihnutia.O prijatí vašej platby stále informujem. Takisto Vám pošlem info hneď po odoslaní balíčka. Ak posielam doporučene- prefocujem číslo zásielky podacieho lístka, ktorý si môžte pozrieť.
Danú vec posielam tomu, kto prvý uhradí peniaze. Nikomu nič nesľubujem.
Veci nevymieňam ani nepreberám naspäť. !
Ceny za veci si každí stanovuje sám. Cenu prispôsobujem podľa stavu a značky. Tak nesúďte, že predávam pridraho alebo že ste to niekde inde videli lacnejšie a pod. Kúpte si potom radšej nové za plné ceny. Cena zostáva taká, akú mám uvedenú tu na tomto bazári Modrý Koník. Oblečenie sa snažím čo najviac priblížiť realite. Taktiež farba na oblečení nie stále sedí s realitou. Svetlo robí veľa.
Oblečenie rada premerám ale ak Vám po vašom premeraní rozmer nesadne- bohužiaľ. Merám tak,ako viem. Mám obyčajný klasický meter a treba sa držať hlavne veľkosti uvedených na štítkoch. Čo značka a strih- to iný rozmer. Pozrite si veľkostnú tabuľku danej značky. To, že Vám vec premerám, je Z mojej dobrej vôle. Už má to prestáva baviť, veľa ľudí sa po premeraní ani neozve, ani nepoďakuje. Ak Vám oblečenie nesadne- naspäť ho už nevezmem. Toto je bazár, nie internetový obchod. Zakúpenú vec predajte, nechajte si alebo posuňte ďalej. Veci posielam čisté, niektoré úplne nové, niektoré sú ako nové. Na prípadné poškodenia upozorňujem.
Poštovné v cene nieje ak sa nedohodneme inak.
list do 500g
obyčajne 2. triedy- 1,10€
doporučene 2. triedy- 2€.
dobierka 3,50€.

list do 1kg
obyčajne 2.triedy-1,90€
doporučene 2.triedy-2,80€.
dobierka 4,30€.

balík na poštu do 5kg- 2,70€.
dobierka 4,20€.
Prípadné peňažné rozdiely z odoslaného balíčka na pošte naspäť neposielam( keďže sa to môže niekedy stať a na pošte majú tiež inú váhu). Ja mám obyčajnú kuchynskú váhu. Peniaze za balné neúčtujem. Mám riadne zakúpené poštovné plastové i papierové obálky.
Ďakujem za pochopenie aj za váš záujem. Verím, že budete všetci spokojný a ak nie,tak ma to mrzí. 100 ľudí- 100 chutí 😁nikoho nenútim si odomňa niečo kúpiť. Vaša vlastná vôľa. Všetkým vopred veľmi pekne ďakujem za pozitívne hodnotenia. Prajem všetko dobré 🤗
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

367 inzerátov

Aktualizované