Dolné Vestenice (okres Prievidza)    13     Profil používateľky
Dolné Vestenice (okres Prievidza)    13     Profil používateľky
Ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika.
Veci predávam málo nosené občas aj vôbec nenosené keďže sme mali toho veľa a narodilo sa nám predčasniatko ani sme to nemohli všetko vynosiť a veľa vecí aj darujem.
Postupne budem pridávať vecičky a budem sa snažiť čo najpresnejšie popísať stav, na prípadné chyby upozorním v inzeráte.
Tovar posielam po prevode peňazí na účet - ČSOB banka číslo účtu IBAN: SK05 7500 0000 0040 2531 5947.
Ceny sú bez poštovného, ktoré pripočítam k cene, ktorá je podľa taríf Slovenskej pošty podľa váhy balíka, najradšej posielam doporučene, no pošlem aj obyčajným poštovným poštovným na zodpovednosť kupujúceho. Kazdy odoslany obycajny balicek si pred odoslanim vo vlastnom zaujme odfotím, avsak za pripadne nedorucenie postou nezodpovedam.
Pri veciach, ktoré darujem za poštovné uprednostním toho, kto si u mňa aj niečo kupuje ak napísal v podobnom čase ako ten, kto chce danú vec za poštovné.
Na dobierku neposielam!!!
Pri priamej platbe v banke, nie cez IB , poprosím prirátať 3€ euro to je poplatok, ktorý si účtuje banka navyše (v csob sa poplatok zvyšoval).
Ak máte akékoľvek otázky veľmi rada odpoviem, tovar na požiadanie premeriam, no priznám sa nerada to robím. Občas veci premeriať neviem (viď čiapočky).
Ak máte o niečo záujem z vecí č.50 pridám vám ich do inzerátu na požiadanie.
Verím, že sa Vám môj tovar bude páčiť a budete spokojný. Teším sa na spoluprácu s Vami.
Budem rada ak mi napíšete hodnotenie.
Príjemné nakupovanie :-)

Z POHĽADU KUPUJÚCEJ:
Vždy vám napíšem moju adresu na zaslanie tovaru do správy pod inzerátom až po uhradení dohodnutej sumy s Vami. Nebojte sa, že by som Vám nezaplatila. Za tovar, ktorý chcem rada zaplatím, pretože ho skutočne potrebujem (buď pre mňa alebo po moju malú dcérku).
Nemusíte sa báť, že pri zaslaní Vášho tovaru skôr by Vám neprišli peniažky, určite prídu ;) a ak prinajhoršom nie, viem zájsť do banky ČSOB a napraviť prípadnú chybu (zatiaľ sa mi to ešte ani nestalo).
3.) Ak mi máte poslať tovar zasmradený a zažlknutý od cigaretového dymu, ihneď ma na tento fakt v inzeráte upozornite, určite ho nekúpim! Viď predajca: monula20 - prišiel mi údajne "biely" fusak úplne zasmradený od cigaretového dymu, pozor na predávajúcu!!!

Ďakujem veľmi pekne za Vašu každú jednu odpoveď na inzeráty :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát