Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Ružinov    4     Profil používateľky
Bratislava - Ružinov    4     Profil používateľky
Ahojte.
BAZÁRIK (oblečenie a topánky pre malých aj veľkých po mojej dcérke a mne).
Ďakujem, že si nahliadla(-ol) na moje inzeráty. Ak máš o hocičo záujem napíš mi prosím e-mail a ja sa ozvem čo najskôr. Nastúpila som už do práce a nebudem stále na nete, tak vopred ďakujem za pochopenie, ak to bude trošku trvať.
Väčšina vecičiek je nová nakoľko typ oblečenia je vzhľadom na moju dcérku a jej veľkosť oblečenia špecifický. Moja dcérka má síce (17.10.2015) 8 rokov ale nosí číslo 164 alebo S, topky číslo 37-38.
Všetky inzeráty v našich albumoch sú aktuálne, predané a rezervované veci sú vždy označené aj s ID a menom rezervujúceho inzerenta.
Týmto Vás žiadam aby ste dobre prečítali inzerát, snažím sa všetko poriadne pofotiť, pomerať aj popísať, ak sú ešte otázky rada bližšie popíšem. Za prípadné nepresnosti sa vopred ospravedlňujem ale pri práci a dcérke sa mi to dosť zle meria. Za prípadne nepresnosti a pochybenia sa vopred ospravedlňujem, snažím sa popisovať tovar čo najlepšie (robievam to po nociach). Tak poprosím o trpezlivosť, vopred ďakujem.
Ak máte záuje o vyslovene značkové veci žiadajte prosím o overenie značky. Pokiaľ Vám ide o špeciálnu značku, tak si to overte 2x.
!!!UPOZORNENIE!!! - Vecičky čo nájdete pod heslom "Aukcia" sú momentálne v mojej aukcii, tam máte aj možnosť zíkať ich za nižšiu cenu, nech sa páči môžete dražiť.

ZASIELANIE A DODÁVKA TOVARU
Tovar posielam výhradne doporučene po zaplatení peniažkov na môj bankový účet (poštu posielam čo najrýchlejšie ako sa dá doporučene ak je tovar drahší aj s poistením balíčka, pokiaľ mám časovú prekážku kupujúcich vždy upozorním), poštovné (viď sadzobník pošty) a balné (0,60 € za list, 1,2-2,5 € pri balíku podľa veľkosti) si uhrádzate sami, tak si ho pripočítajte k cene.
Sadzobník pošty : list 2.triedy + doporučene
do 500 g - 1,2€ + 0,60 € (balné)
do 1 kg - 1,6€ + 0,60 € (balné)
do 2 kg - 2,6€ + 0,60 € (balné)
+poistenie do 33€ - 0,53€
Balík 2.triedy + poistenie do 30€
do1kg -1,9€ + 1,20-2,50 € (balné)
do 2kg -2,5€ + 1,20-2,50 € (balné)
Miesto odosielania je Bratislava.
Pokiaľ žiadate o zaslanie bez doporučenia nezodpovedám za problémy na pošte (poškodenie zásielky a ani tovaru - takto odoslaný tovar v žiadnom prípade neberiem späť), je to na Vaše riziko. Nemám dobré skúsenosti s takto odoslaným tovarom.
Na DOBIERKU neposielam, stalo sa mi, že tovar na druhej strane neprevzali a ja som mala len veľa nákladov.
Tovar späť NEBERIEM, preto si vyžiadajte rozmer ak nie je pri inzeráte, nech sa Vám nestane, že bude malý alebo veľký alebo nesprávnej značky. Je to bazárik a podľa toho by sa malo obchodovať. Ďakujem za pochopenie.Danka s Veronikou
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát