PLUS        41     Profil používateľky
    41     Profil používateľky
Milé žienky, O VÝMENU NEMÁM ZÁUJEM !!!
Zľavy na poštovnom neposkytujem. Rozmohlo sa, že záujemkyne chcú vybranú vec za uvedenú cenu, ale už vrátane poštovného alebo si sami určujú cenu. Takže: poštovné si hradíte v plnej výške a ceny nezjednávam. Výnimkou sú iba inzeráty, kde mám jasne napísané, že cena je už vrátane poštovného alebo ak ide o nákup viacerých vecí, najmenej tri, kde ako poďakovanie poštu hradím ja.

Ak si vyžiadate niečo premerať a rozmery vám nevyhovujú, bola by som vám veľmi vďačná, keby ste si aj v takom prípade,už len zo slušnosti, našli niekoľko sekúnd času aspoň na jednoslovnú odpoveď, keď ste si ho dokázali nájsť na prečítanie. Aj "nie" je odpoveď.

Všetky veci sú iba po mne. Značky sú pre mňa absolútne nedôležité, nepotrpím si na ne, pre mňa je najdôležitejší materiál, vzhľad a pohodlnosť oblečenia a obuvi.
Keďže nakupujem mnohokrát živelne, veľa vecí v ponuke je úplne nových, lebo tie kúpené po nich sa mi vždy zdajú krajšie.
Poškodené haraburdy nepredávam, tie rovno vyhadzujem.
Pokiaľ mám v ponuke aj veci na darovanie, ich získanie nie je nikdy podmienené nákupom, iba uhradením poštovného.

Veci späť neberiem - nie som povinná - pokiaľ vám len nesadla veľkosť alebo sa vám zakúpená vec nepáči. Pravdivo uvádzam stav, rozmery, máte možnosť doplňujúcich otázok a hlavne, majte na pamäti, že nakupujete cez net, všetko vidíte len na foto a čítate popis, veci preto nemusia vždy 100% sadnúť alebo spĺňať vašu predstavu. Všetko vždy dôkladne prezerám ešte pred fotením a ak nájdem nejakú chybičku, je opísaná a nafotená. Vymyslené a zveličené poškodenia neuznávam, pretože si svoje veci poznám a viem, čo posielam.

O tom, ako vám balíček pošlem si rozhodujete vy. V prípade obyčajnej pošty beriete riziko na seba, pretože nemám doklad o odoslaní, zásielka sa v prípade nedoručenia nedá dohľadať ani reklamovať a peniažky nevraciam.

Uprednostňujem platbu na účet, vo výnimočných prípadoch pošlem aj na dobierku, no len ak máte dobré hodnotenia.

Ďakujem, že ste to dočítali až do konca, prajem príjemné nakupovanie a teším sa na vzájomnú spoluprácu.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

14 inzerátov

Aktualizované