Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
    36     Profil používateľky
Nevymieňam - máme toho veľa.
Na poštu chodím jeden-dvakrát za týždeň, mám 3 malé deti a náročnú prácu. Ak potrebujete niečo súrne, napíšte to hneď, pokúsim sa vyhovieť. Prosím nezneužívajte to, ďakujem.
Milé maminky,
ďakujem, že ste nazreli do môjho bazáriku. Predávam oblečenie len po sebe, manželovi a našich troch dcérkach.
Stav vecí sa snažím reálne popísať, ak potrebujete podrobnejšie info, pýtajte sa, premeriam, alebo bližšie odfotím. Na vašu žiadosť tovar rezervujem, podržím podľa dohody. Info o mierach, detailoch atď za rezerváciu nepovažujem.
Balíček posielam po platbe na účet cez IB II.triedou doporučene (poštovné väčšinou 1,60€/ 100 - 500 g od 1.1. 2015). Ak vkladáte peniažky priamo na účet na pošte/v banke, je potrebné pripočítať 0,50 €, ktoré si (bohužiaľ) sťahuje banka, alebo na vašu žiadosť pošlem balíček obyčajne (vtedy však nezodpovedám za prípadnú stratu). Ak si vypýtate údaje k platbe a do dvoch dní sa ani neozvete, inzerát aktivujem, nakoľko naozaj nemám čas vypisovať a zisťovať či ste už peniažky poslali a doťahovať sa. Uvítam o info o doručení balíčka, o jeho odoslaní informujem správou, ak sa do 7 dní neozvete, považujem obchod za uzavretý a inzerát mažem.
Moje č.ú. SK52 0200 0000 0023 0447 1855
Prosím rešpektuje, že chodím do práce, a tak niekedy nestíham okamžite reagovať, ďakujem.

Prajem príjemný nákup:)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát