Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Staré Mesto    3     Profil používateľky
Bratislava - Staré Mesto    3     Profil používateľky
Ahojte žienky, mamičky i nemamičky :-) každá z Vás má určite doma plné skrine s množstvom oblečenia, ktoré vlastne ani nenosíte ;-) ani ja nie som výnimka :-D Preto ponúkam oblečko a posúvam ho ďalej k Vám :-) niekomu, komu by sa zišlo a hodilo či už pre seba, pre deti, pre mužíka ... ;-)

Z toho dôvodu som sa rozhodla prevetrať si šatník a riešiť situáciu týmito spôsobmi:
1) PREDAJ oblečka :) ... ide o oblečko, pri ktorých mám sumu ... :-) (a nie je na výmenu, ani na darovanie)
2) VÝMENNÝ OBCHODÍK :-) ... oblečko je na predaj alebo aj na výmenu, v názve je to označené ako "prípadne výmena" ... milé žienky chcem Vás POŽIADAŤ, aby ste sa NEURAZILI, ak by náhodou som si nevybrala nič z Vášho ponúkaného oblečka. Som si vedomá, že ponúkam ja výmenu, preto sa snažím vybrať si niečo aj z Vášho bazáriku, ale nie vždy je to možné :-/ ... preto by som bola nerada, ak by som dostala kôli tomu negatívne hodnotenie...
3) DARUJEM k nákupu :) ... ide o oblečko, ktoré darujem k akémukoľvek nákupu, aj pri výmene, označené v názve ako "pripadne darujem k nakupu" :-)

... Ponúkané oblečko sa snažím opísať ČO NAJLEPŠIE, aby ste mali všetky potrebné informácie :-) na nedostatky určite upozorním, vecičky ponúkam aj nové, nenosené, ale aj zachovalé, málo nosené, prípadne na donosenie :-) všetko je napísané v popise pri danej veci. Ak je popis nedostačujúci, na požiadanie rada pridám viac info, prípadne doplním fotky.
Všetky ceny sú BEZ poštovného, čiže treba si prirátať k oblečku poštovné - v prípade obyčajného poštovného + 0,90 eur (na vlastnú zodpovednosť), prípadne 1.triedou + 1,25 eur, v prípade záujmu pre viac kusov oblečka poštovné dohodou :)

Oblečko späť neberiem, nakoľko je to bazárik, čize ak vám náhodou nesadne, tak ho prosím posunte ďalej ;-) ...

Tak milé žienky, mamičky :) napíšte mi a verím, že spoločne nájdeme výhodný kompromis :-) ... teším sa na spoluprácu :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

87 inzerátov

Aktualizované