Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Nitra    22     Profil používateľky
Nitra    22     Profil používateľky
Ahojte maminky alebo budúce maminky,
ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazáriku. Všetky inzeráty, ktoré vidíte, sú AKTUÁLNE a na predaj, takže nemusíte sa pýtať, či tá vec je aktuálna, či ju ešte mám a potom týždeň alebo vôbec neodpovedať (toto je žiaľ moja stále častejšia skúsenosť tu na MK :( )
Vecičky sú tu len po mojich drobcoch (dievčatko a chlapček) a nejaké tehulkovské oblečko a veci, ktoré nás omrzeli, mám toho strááášne veľa, určite nepofotím všetko, nakoľko pracujem... Kto by bol priamo z NR, budem rada osobnému prevzatiu, je možnosť si aj povyberať... Kto nie je z NR alebo mu viac vyhovuje zaslanie vecí poštou, tak posielam vecičky ihneď po poukázaní peňazí (tovar + poštovné) na účet/IBAN: SK1509000000005072971984, je to SLSP. Výška poštovného záleží od aktuálnych taríf pošty, automaticky posielam 2.triedou doporučene, ale na Vašu zodpovednosť si môžete zvoliť zaslať aj obyčajne, avšak za nedoručenie zásielky nenesiem dôsledky.
Teším sa na vaše nákupy :) Dia

PS: prosím, zvážte si, či ma potrebujete kontaktovať len kvôli premeraniu veľkosti oblečenia. Predsa viete, akú veľkosť nosí Vaše dieťa, najmä ak sa jedná o značky, ktoré nosíte. Ďakujem veľmi pekne za pochopenie. :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

493 inzerátov

Aktualizované