Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Žarnovica    16     Profil používateľky
Dobrý deň. Veľmi ma teší, že ste zavítali do môjho bazárika a ešte o to viac, ak sa vám niečo zapáčilo. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom vecí,neváhajte ma kontaktovať. Rada vám odpoviem :) Rozhodla som sa vytriediť skriňu, možno aj preto u mňa nájdete rôzne veľkosti, keďže aj moja postava sa zmenila a ešte sa aj mení ;) Ak sa vám zdajú ceny vysoké a o určitú vec by ste mali záujem, na cenách sa s vami viem určite dohodnúť. Vo svojom bazáriku vám ponúkam skôr veci pre dospelých ako pre deti, ale nájdete tam určite niečo aj pre svoje ratolesti. Niektoré veci sú úplne nové, iné zase nosené, ale zachovalé a niektoré vhodné skôr na donosenie.
->Ako uvádzam aj vyššie, radšej sa opýtajte na čokoľvek - farba, veľkosť či rozmery... pretože u mňa zakúpený tovar späť neberiem.
->Čo sa týka platenia, uprednostňujem skôr platbu vopred na účet ako dobierku, keďže už viac krát som bola oklamaná. Poštovné určujem podľa taríf SP. Zároveň upozorňujem, že pri voľbe obyčajného poštovného je to na výlučnej zodpovednosti kupujúceho.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
03042012
28. máj 2020
Predávajúcu odporúčam bola som veľmi spokojná