avatar
Ružomberok    9     Profil používateľky
Ružomberok    9     Profil používateľky
Dobrý deň vitajte v mojom bazariku ❤️✌️
Postovne podla tarif SP:
Obycajne:
do 100g - 0,65€
do 500g - 0,95€
do 1kg - 1,65€
do 2kg - 2,60€

doporučené
do 100g - 1,40 €
do 500g - 1,90 €
do 1kg - 2,40 €
do 2kg - 3,35 €

C.u.SK4109000000000333184565
Príjemné nakupovanie🤗
Za stratu balíka posielaného obyčajne nezodpovedámVeci vám rada na požiadanie premeriam preto vás poprosím potom aspoň o spätnú väzbu, ked posialete peniažky zadajte tam vaše meno a nazov toho čo si kupujete, tiez ked Vam tovar dorazi mi prosim napíšte nech viem ze je všetko ok ✌️Veci su po mojich detoch niektoré nosené viac ine menej a niektoré vôbec, vždy sa snažím odfotiť aj najmenšiu závadu.Ďakujem za pochopenie🙂
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
avatar
petra_bororo
19. feb 2026
Maximalna spokojnost, dakujem krasne a s radostou odporucam 🌹
avatar
puer
10. nov 2025
Odporucam
avatar
modrousko
3. sep 2025
Určite odporúčam, veľmi milá pani ...nestratila so mnou trpezlivosť....tovar v super cene podľa popisu
avatar
lienkovica
23. máj 2025
Ďakujem za rýchly bezproblémový obchodík 👌
avatar
turcanko
21. okt 2024
Predavajucu odporucam 100%. Rychle dodanie a šaty pekne 🤗
avatar
zuzanajrk
14. jún 2024
Odporúčam, bezproblémový obchod
avatar
sakalica
14. feb 2024
Super predávajúca✅✅✅Jednoducho ODPORÚČAM🌸🌸🌸
avatar
mjm
15. máj 2023
Predávajúcu odporúčam ďakujem pekne milá tovar presne podľa opisu rýchle dodanie 👌
avatar
korpasalex
29. mar 2023
Super obchod a super mamička
avatar
jenny333
28. feb 2023
Vrelo odporičam všetko super rýchlo top ďakujem.
avatar
luciahri
24. jan 2023
Veľká spokojnosť, ochotná úžasná mamička. Super. 😉
avatar
marietta9789
29. sep 2022
Odporucam
avatar
majockap
19. sep 2022
100% spokojnosť, vrelo odporúčam
avatar
tinka260
14. aug 2022
Obchodík bez problémov, mamičku vrele odporúčam 😀
avatar
radosska
5. júl 2022
Odporucam
avatar
bzs2013
15. jún 2022
Maximálna spokojnosť, skvelý obchodík všetkým ju odporúčam. 😉
avatar
mimano
7. jún 2022
Bezproblémová a rýchla komunikácia. Zásielka odoslaná obratom po zaplatení; obsah zodpovedal popisu a obrázku. Dobrý pomer cena/kvalita. Doporučujem, Mimano
avatar
cstima
6. jún 2022
spolahliva. odporucam ju🙂
avatar
gemerland
26. apr 2022
Velmi mila predavajuca 🤗 len a len odporucam 😁👏
avatar
jkc3000
21. apr 2022
Ďakujem za bezproblémový obchod, rada odporúčam.
avatar
norikasirotka
20. jan 2022
Dakujem za osobne stretnutie maminu odporucam
avatar
lusilala
22. dec 2021
U mna velka spokojnost , ochota odpovedat, skvela cena a rychle dodanie👍😘🤗
avatar
majdus
22. dec 2021
Velmi spokojna kupujuca odporuca vsetkym nakup u velmi spolahlivej, trpezlivej a ustretovej mamicky. 🙂 😊❤️
avatar
eframka
9. dec 2021
Odporúčam 👍👍👍
avatar
malena
7. dec 2021
Dnes prišli oteplovačky, pekné, ďakujeme 👍🌷
avatar
sagi18
18. okt 2021
Ďakujem, predávajúcu odporúčam 🙂
avatar
katenka2
13. okt 2021
Dakujem za bleskovy obchodik a tovar v peknom stave. Mamicku rozhodne rada odporucam 🙂
avatar
levicka37
14. máj 2021
👍
avatar
bircka
12. apr 2021
Veľmi milá predávajúca, rýchle dodanie tovaru a perfektný stav. ODPORÚČAM !!!
avatar
lauritita
9. apr 2021
Rýchle, bezproblémové a korektné jednanie. Mozem len odporúčať. 😀👍
avatar
uanka
23. feb 2021
velmi krasne dkaujem za super tenisky spokojnost.
avatar
kabaty
14. okt 2020
Veľmi milá predávajúca, ochotná,tovar perfektne zabalený, odporúčam každému.
avatar
sofia_52
12. aug 2020
Vsetko prebehlo bez problemov🙂 odporucam
avatar
minamo
21. apr 2020
... posielam spokojné Ď🍀A🍀K🍀U🍀J🍀E🍀M
avatar
alzbetka2011
9. apr 2020
SUPER OBCHODIK. DAKIJEME 🌷🌷🌷🌷🌷
avatar
ela222
17. jan 2020
Maximálna spokojnosť. Rýchle odoslanie. Tovar presne podľa popisu. Určite predávajúcu odporúčam.
avatar
iwka1984
9. jan 2020
Predávajúcu vrelo odporúčam 😉
avatar
bamblbi
29. okt 2019
👍📦📨😉
avatar
kassandraa84
4. aug 2019
Skrinka pre babiky je naaadhernaaa dakujeme. Dodanie expresne rychle 😉
avatar
15tanicka15
16. júl 2019
Odporuucam 😍😍🤗🤗🤗
avatar
nikaszan
4. júl 2019
👍
avatar
tinulka22
14. jún 2019
Predávajúcu odporúčam. 🙂
avatar
misa0000
3. jún 2019
Ďakujem mamičke za krásny tovar som spokojná ❤️❤️❤️❤️❤️
avatar
bamblbi
29. apr 2019
👏👍 🛒 😘
avatar
adkol
18. apr 2019
Odporúčam 👍
avatar
tremon
4. mar 2019
Rýchly a dobrý obchod, určite odporúčam🙂
avatar
tanija133
7. feb 2019
Dakujem za topanocky... top stav... mamicku mozem iba odporucat😘
avatar
misacina
23. jan 2019
Dakujem, som velmi spokojna obchodik na 1ku, maminu odporucam🙂
avatar
smintka
14. jan 2019
Ďakujem za drobnosť, predávajúcu rozhodne odporúčam - veľmi horlivá, svedomitá a čestná. Kiežby takých bolo (nielen na MK) viac! ✔
avatar
suesue1983
22. nov 2018
Mamičku odporúčam každému👍👍👍