Pezinok    9     Profil používateľky
Pekný deň želám,ďakujem,že ste zablúdili aj ku mne :)
👍Všetky tu viditeľné inzeráty sú do vymazania (predaja) AKTUÁLNE, AK pri nich nie je napísaná REZERVÁCIA.
🤗Verím,že si tu niečo pekné vyberiete,čo vám urobí radosť a ešte dobre poslúži.Kým nepožiadate o pokyny k platbe,beriem vaše otázky ohľadom tovaru ako informatívne a tovar nerezervujem.
🔔🕖 Pri vyžiadaní údajov k platbe je pre vás inzerát rezervovaný (2 pracovné dni). Do popisu inzerátu napíšem REZERVOVANÉ spolu s údajom do kedy... - ak sa kupujúci do tohto času neozve (žiaľ, stáva sa), po 2 pracovných dňoch BEZ VYZVANIA rezerváciu v popise inzerátu zruším, čím bude automaticky opäť aktuálny pre ďalších záujemcov.Aktualizáciu si sledujte sami, kvôli tomu je tam uvedený presný čas jej uplynutia.Kto sa prvý z ďalších záujemcov ozve, tomu ho opäť do zaplatenia na 2 dni rezervujem.
Inzerát pozastavujem až po potvrdení alebo prijatí platby, vtedy už tovar reálne prichystám na odoslanie. Nebudem už naháňať poniektoré "kupujúce", je neseriózne - vyžiadať pokyny k platbe a už sa neozvať alebo sa ozvať viac ako po týždni s otázkou: a dohodneme sa na cene? Nedohodneme.Nebudem na to ani reagovať.Ja nezabúdam zaplatiť za tovar v "košíku", keď viem, že ho chcem kúpiť.Kvôli neserióznym záujemkyniam sa tak z tovaru nemohli tešiť tie seriózne...Preto bude inzerát pre všetkých viditeľný až do zaplatenia/pozastavenia.
🙅O výmenu nemám záujem.
✍️Oblečenie je nosené mnou a našimi deťmi,detské oblečenie vždy prané zvlášť v detskom pracom géli.Veci nie sú roztrhané,také nepredávam a na iné prípadné nedostatky vždy upozorním a detailne nafotím.
😎Ak v inzeráte uvádzam cenu vrátane poštovného,bude to pri konkrétnom produkte uvedené.Ak neuvádzam nič,účtujem poštovné podľa vašich preferencií o odoslaní,aktuálneho cenníka pošty a váhy balíčka.Možné poslať aj prostredníctvom zásielkovne.
🙏Veľmi pekne prosím,z NASTAVENEJ CENY NEZJEDNÁVAJTE.Je prispôsobená s ohľadom na to,koľko pôvodný tovar stál aj s ohľadom na to, v akom stave sa nachádza...Ak vám cena nevyhovuje, nech sa páči, hľadajte inde,kde vám vyhovovať bude.Balné si nikdy neúčtujem.Ďakujem za pochopenie.
💌O pripísaní peniažkov na účet a odoslaní balíčka vás správou vždy informujem.Prosím aj ja o slušnosť a spätnú väzbu,či tovar dorazil v poriadku.
✈️Odosielam najneskôr druhý pracovný deň,ako mi prídu peniažky na účet.Obyčajná pošta na VAŠU zodpovednosť,za stratu neručím a peniaze nevraciam.
☝️S dobierkou problém nemám,ak mi vopred pošlete na účet sumu poštovného.
☀️Príjemné nakupovanie, milé maminky a všetci tí,ktorí ste sa dočítali až sem :) bolo to dlhé, ale ušetrí to vzácny čas mne aj vám.Za prečítanie a pochopenie ďakujem ;)
Zobraz celé podmienky
dzovanna: Dovolenka do 26.6.tovar preto aktuálne neodosielam.Ďakujem za pochopenie :)
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

85 inzerátov

Aktualizované