Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Sládkovičovo (okres Galanta)    44     Profil používateľky
Sládkovičovo (okres Galanta)    44     Profil používateľky
Ahoj dakujem ze ste nakukli do bazara.....veci NEVYMIENAM za iné. ďakujem. Cislo uctu na uhradu je 1093663018/1111 dakujem. IBAN SK6311110000001093663018.
ak si vyberiete tovar v hodnote 6eur a plus postovne hradim ja. dakujem Tarify pošty: listová zásielka doporučene I. trieda do 50g cena 1,35 EUR, do 100 g cena 1,50 EUR, do 500 g cena 1,80 EUR, do 1000 g cena 2,50 EUR, do 2000 g cena 3,50 EUR alebo listy druhej triedy .
Bazár je bazár. Nie obchod. Tomu prispôsobujem aj ceny. Cenu odvodzujem od pôvodnej ceny, mínus použivanie a aktuálny stav. Stav veci opisujem co najlepšie, aby nedošlo k nedorozumeniu, /škrabance na obuvi, pridávam veľa fotiek a snažila som sa danú vec co najviac vyfotiť zo všetkých uhlov./ Nájdu sa aj staršie, vždy to do inzerátu napíšem. Na dobierku neposielam, platba na účet vopred. potom si prosím zvoľte spôsob poštovného 0,90centov normálne a 1,45Eur doporučene....a samozrejme zaleží od veľkosti balíka, viaceré topánky sú v originálnych krabiciach...tak ich môžem poslať v nich, A snažím sa ich odoslať co najskôr. Tovar spať neberiem preto som sa snažila všetko nafotiť....z každého uhla aby nedošlo k nedorozumeniu....ale fotka je len fotka. skutočnosť je niekedy trochu iná.....co som sa naučila aj ja....z vlastných skúsenosti..pretože zatiaľ som len na MK kupovala. teraz prvý krát predávam. ako som povedala budem sa snažiť všetko opisat pravdivo.
ak mate nejaké otázky prosím pýtajte sa.....možný je aj odber osobne ak ste z okolia GA alebo SC keď že sme na rozhraní oboch okresov.
Verím ze sa dá obchodovať s obojstrannou spokojnosťou. Tak prijemne nakupovanie. :))
Ak kupujúcemu posielam tovar ako obyčajnú listovú zásielku, kupujúci si zodpovedá sám za to, či zásielka bude doručená, peniaze naspäť nevraciam. ak chcete mať istotu a tovar je vo vatsej hodnote tak prosím priplate si a tovar pošlem doporučene.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát