PRO    Trebišov    55     Profil používateľky
Trebišov    55     Profil používateľky
V prvom rade Vám ďakujem že ste prejavili záujem o mnou ponúkané vecičky na serveri Modrý koník PRO.......ponúkam väčšinou tovar, ktorý je na objednávku......ale samozrejme v mojom albume nájdete aj tovar ktorý je priamo k odberu ..

PRI TOVARE NA OBJEDNÁVKU
Pri každom tovare je uvedená dodacia doba. Ak je dodacia doba 30 -40 dní je daný tovar na objednávku.
Som sprostredkovateľ nákupu, tj. asistovaný nákup. Na žiadosť kupujúceho zriadim objednávku, platbu, komunikáciu s treťou osobou a colné náležitosti. Ak si kupujúci vyberie z ponuky tovaru, zašle na môj bankový účet čiastku za cenu tovaru plus poplatok za poštovné. Po prijatí platby okamžite tovar objednávam. Informujem zákazníka o prijatí platby na účet, o priebehu objednávky: tj. objednanie tovaru, prijatie tovaru a odoslanie tovaru kupujúcemu.

PLATOBNÉ PODMIENKY
Kupujúci po tom ako si tovar objedná obdrží údaje na platbu so všetkými náležitosťami potrebnými na to aby mohol uskutočniť platbu. Za tovar je možné platiť iba prevodom na účet alebo poštovým poukazom. Platba dobierkou je možná len pri tovare,ktorý je ihneď k odberu a len vtedy ak si zákazník vopred uhradí poštovné / nakoľko sa v poslednom čase kopia neprebraté dobierky/

DODANIE
Pri každom tovare máte uvedené či ho máme skladom, alebo ide o tovar na objednávku od externých dodávateľov. Ak sa jedná o tovar na objednávku máte pri tovare uvedenú aj približnú dobu dodania.
Pri tovare ktorý je skladom je doba dodania cca 2 dni od pripísania peňazí na účet.
Dodacia doba sa stále ráta na pracovné / nie na kalendárne / dni.
Doba dodania sa počíta od dňa prijatia platby na účet nie od dňa vytvorenia objednávky u nás v eshope.

Termín dodania nie je záväzný, keďže preprava je uskutočňovaná treťou stranou a sprostredkovateľ za ňu nezodpovedá. Objednávateľ (zákazník) berie na vedomie, že pri plnení záväzkov predávajúceho majú uvádzané termíny dodávok orientačný charakter a nie sú dôvodom na stornovanie objednávky, resp. negatívne hodnotenie predávajúcemu. Vo výnimočných prípadoch, keď sú sviatky a kalamitné počasie u výrobcov a dovozcov môže byť dodacia lehota dlhšia. Sprostredkovateľ neručí záujemcovi za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú poštou, za prípadné nedodanie tovaru zapríčinené dodávateľom, za poškodenie zásielky zavinené poštovou službou (v takom prípade je nutné uplatňovať reklamáciu priamo na pošte). Za nedodaný tovar po uplynutí lehoty 30 dní vraciam platbu späť na zákazníkom určený účet.

CENA PREPRAVY a BALENIA
Cena poštovného je určená podľa hmotnosti balíčka na základe platných taríf SP.Balné je GRÁTIS !!

Pri objednávaní tovaru prosím uviesť:
Meno
Adresu
Telefónne číslo


ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY
Objednávku môže kupujúci zrušiť pokiaľ ešte neprebehla platba. Ak objednaný tovar neuhradí do 3 dní, objednávku ruším a tovar posúvam ďalej do predaja.

Predávajúci má právo zrušiť objednávku, z dôvodu vypredania zásob alebo nedostupnosti tovaru, zahraničný predajca nie je schopný dodať tovar Záujemcovi v lehote určenej týmito obchodnými podmienkami alebo v cene, ktorá je uvedená v internetovom obchode, pokiaľ sa s objednávateľom nedohodne na náhradnom plnení. O stornovaní objednávky bude záujemca informovaný písomne. V prípade, že záujemca už zaplatil za objednávku tovaru, časť alebo celú kúpnu cenu, bude mu táto čiastka vrátená do 5 pracovných dní od zrušenia objednávky, bezhotovostným prevodom na ním určený účet.

REKLAMÁCIA A VRÁTENIE TOVARU
Tovar ktorý je na objednávku nie je možné vrátiť nakoľko figurujem iba ako sprostredkovateľ predaja.

Vrátenie tovaru ktorý je skladom!!!
Tovar ktorý je skladom môžete vrátiť bez udania dôvodu v zákonnej lehote 14 dní.
Pred odoslaním nás informujte o tom, že tovar vraciate späť. Balíček pošlite doporučene, 1 triedou bez dobierky. Balíček poslaný na dobierku bude automaticky zaslaný späť. Peniaze za tovar vraciame iba prostredníctvom prevodu cez účet a to 14 dní od prevzatia vráteného tovaru. Cenu prepravy pri vrátení tovaru si hradí kupujúci.
Vrátená Vám bude iba suma za tovar, poštovné sa nevracia.

Pri každom tovare sa snažím uviesť detailný popis, ale ak by ste ešte čokoľvek potrebovali prípadne mali doplňujúce otázky neváhajte a napíšte mi budem sa snažiť vám čo najskôr na všetko odpovedať.Odoslaním objednávky potvrdzujete že ste si prečítali obchodné podmienky, ste s nimi oboznámení a akceptujete ich znenie
Budem rada ak mi po dokončení našej spolupráce zanecháte hodnotenie

Prajem príjemné nakupovanie
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
gabruna
Včera o 06:37
Ďakujem za šaty,maximálna spokojnosť, predávajúcu určite odporúčam🙂
fabbiolla
7. júl 2020
Ďakujem za sandálky❤️ Som maximálne spokojná, maminku odporúčam👍👍👍
joedoe
5. júl 2020
Maminku s pochopením odporúčam.
ajka1304
29. jún 2020
Ďakujem veľmi pekne za nákup, som spokojná. Maminku odporúčam, ďakujem za trpezlivosť
deanse
25. jún 2020
S tovarom a komunikáciou som spokojná, ďakujem pekne!
aniko100
20. jún 2020
Vrelo odporúčam. 🙂
lucanka49
12. jún 2020
Ďakujeme za super obchodík 😊 všetko v najlepšom poriadku 😃 odporúčam všetkým 👌
michio
10. jún 2020
Bohuzial NEODPORUCAM, od 6.maja mi pani neodpisuje, nereaguje, ziadne info nic, tovar zaplateny, ale zial nedorazil do dnesneho dna a to uz je viacej ako dva mesiace. 😡😠
renka34
9. jún 2020
Spokojnosť ....odporúčam.......obchodík bez problémov...
sharon1222
5. jún 2020
Odporúčam 👌👍
flower5
22. máj 2020
Mamicku urcite odporucam 👍
mojkovia
20. máj 2020
Ďakujem
janavir
20. máj 2020
Žabky prišli v poriadku. Sedia ako uliate. Som spokojná a rada odporúčam 👍
dianka318
13. máj 2020
Maximálna spokojnosť 🙂
domi0123
7. máj 2020
Predávajúcu odporúčam 🙂
bajka22
6. máj 2020
Ďakujem krásne za obchod 🙂🥀
molinka777
27. apr 2020
Rychle odoslanie, pekny tovar, odporucam😉
janatr413
22. apr 2020
Ďakujem za super obchodík
ivi11111
22. apr 2020
Ok😉