Žilina • 2 • Profil používateľky
Predávam veci prevodom na účet plus pošta .O výmenu záujem nemam.Tovar naspäť neberiem.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
103anjelik69
21. nov 2023
Maminke ďakujem, super
elvi555
21. nov 2023
Ďakujem
konikkinok
20. sep 2023
Krásny tovar, super cena, perfektný predajca, všetkým odporúčam.
kiarinka32
2. máj 2023
Ďakujem.
elvi555
2. máj 2023
Ďakujem.
gyurusiova
26. mar 2023
Ďakujem pekne, bicykel je v poriadku, je v skvelom stave 🙂
elvi555
26. mar 2023
Aj ja ďakujem.
eva31eva31
18. nov 2022
Ďakujem spokojnosť odporúčam 💯👍
elvi555
18. nov 2022
Ďakujem
zuzkastanko
18. jún 2022
Ďakujem za nákup u Vás a určite odporúčam 👍 krásny tovar, rýchle dodanie, maximálna spokojnosť!!!🌹😉
elvi555
18. jún 2022
Ďakujem
consuelle
22. apr 2022
Milá a hlavne trpezlivá🤭 maminka🙂, určite odporúčam a ďakujem 👌💛👌
elvi555
22. apr 2022
Ďakujem.
slava79
29. jan 2022
Ďakujem za parádne tenisky, odporúčam a teším sa aj nabudúce 😚🌹
dragan117
5. jan 2022
Super predavajuca, obchod prebehol rychlo a bez problemov. Som velmi spokojny, určite odporučam...neoľutujete !
elvi555
5. jan 2022
Ďakujem
zenitka
26. okt 2021
Ďakujem za krásne tenisky 😍 super rýchly obchod a bezproblémová komunikácia ❤️
elvi555
27. okt 2021
Ďakujem
katya133
10. aug 2021
Este raz dakujem za superrychly , seriozny obchodik a krasne topanky. 👍👍👍
elvi555
10. aug 2021
Ďakujem.
suesue1983
5. aug 2021
Ďakujem, určite odporúčam 🍀👍
elvi555
5. aug 2021
Ďakujem
vladka306
25. jún 2021
Sandálky sú parádne. Rýchle doručenie, predavajucu odporúčam aj komunikácia bez problémov.
elvi555
25. jún 2021
Ďakujem
muszkova
21. jan 2021
Dobrý deň, balík som obdržala. Ďakujem s pozdravom Zuzana
elvi555
21. jan 2021
Ďakujem
racheldusan
19. okt 2020
Ďakujem pekne za čižmy ugg. Sú fajn. Určite, dobre zohreju nohy. Ďakujem pekne. Predávajúcu odporúčam. Krásny zvyšok dna prajem
michaelastolarova
9. okt 2020
Mila, rYchla komunikácia i poslanie tovaru, odporúčam 😉
elvi555
9. okt 2020
Ďakujem
cipuska233
5. okt 2020
super bezproblemova komunikacia,velmi mila a ochotna predavajuca!vrelo odporucam👍👍👍
elvi555
5. okt 2020
Ďakujem
drnda303
5. aug 2020
Skvela predavajuca, tovar podla popisu. Vrelo odporucam 👍
elvi555
5. aug 2020
Ďakujem
michelle051
26. jún 2020
Veľmi milá a ochotná predávajúca, určite odporúčam 👌😊
elvi555
26. jún 2020
Ďakujem.
lucka187
21. jún 2020
Expresné dodanie, tovar na 1 *... Predavajucu každému odporúčam
elvi555
21. jún 2020
Ďakujem
cvirdulo
20. apr 2020
Dobrý deň,
balík už dorazil, čižmy sú parádne 🙂 ďakujem
prajem všetko dobré s pozdravom Ollnerová
elvi555
20. apr 2020
Ďakujem (čižmy?)
veruska14
6. apr 2020
Dobrý deň. Ešte nám nič neprišlo. Môžem vás poprosiť, či máte podacie číslo. Vďaka.
elvi555
6. apr 2020
wava
27. feb 2020
Seriózna predavajúca. 🌷 Tovar dodaný rýchlo 🚀🔥📦 Všetko prebehlo ako malo... Predávajúcu môžem len odporučiť 👍🌹💎
elvi555
27. feb 2020
Ďakujem
horkacokolada
29. jan 2020
Užasná predávajúca, krásny tovar, určite vrelo odporúčam 🙂
elvi555
29. jan 2020
Ďakujem
thrips
29. jan 2020
Expresné dodanie, milá predávajúca, skvelý tovar, predávajúcu môžem len odporúčať.🙂
elvi555
29. jan 2020
Ďakujem
apib
6. dec 2019
Ďakujeme za boty, super sú,.Aj za rýchly obchod .Krasne sviatky.🎄🎁
elvi555
6. dec 2019
Ďakujem aj vám prajem krásne sviatky.
nomakriz
28. nov 2019
Mamička veľmi milá a tenisky krásne. Určite odporúčam. Ďakujem. 👍
elvi555
28. nov 2019
Ďakujem
motolady
15. nov 2019
Dakujem,topanky top rychle dodane aj rychla komunikacia maminky mozem vrelo a velmi rada odparucit.😁
elvi555
15. nov 2019
Ďakujem
monikariskova
2. júl 2019
Veľká spokojnosť ďakujem
elvi555
2. júl 2019
Ďakujem
lootz
7. jún 2019
dakujem za promptnu komunikaciu, mikina je nadherna, dakujem a odporucam
elvi555
8. jún 2019
Ďakujem
klara030
30. mar 2018
Dakujem kraaaasne za teplaciky. Su tip- top!!! Mamicku vrelo odporucam. 😉
holkazmt
21. jan 2018
dakujem za topanky, rychla a bezproblemova predavajuca, odporucam 🙂
daniella11
3. mar 2017
Ďakujem za topánky, sú super, som veľmi spokojná, všetko pozitívne hodnotím a odporúčam ostatným 🙂
elvi555
3. mar 2017
Ďakujem,veľmi pekne.
svirky
19. jan 2017
VELKE SKLAMANIE 😢😢😢 pred kupou mi predavajuca tvrdila,ze ide urcite o original,ale pri prebrati balika a overeni si podla cisla modelu,vobec neide o original( mozem kludne poskytnut udaje a cislo modelu)...prosila som predavajucu, nech ma presvedci o tom,ze vazne ide o original a doteraz som nedostala odpoved o tom,ze su original...peniaze nemieni vratit....POZOR !!!! zavadza a klame ludi...URCITE NEODPORUCAM😖😖😖confounded:
elvi555
28. jan 2017
Milá, svirky ,ďakujem ti za hodnotenie,a ďakujem bohu ,že takých ako ty ,,j_ _ _ _ _ _ _h,, na mk je málo,na tom že môj tovar originálny trvám.😀