avatar
Žilina    2     Profil používateľky
Žilina    2     Profil používateľky
Predávam veci prevodom na účet plus pošta .O výmenu záujem nemam.Tovar naspäť neberiem.
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
avatar
103anjelik69
21. nov 2023
Maminke ďakujem, super
avatar
elvi555
21. nov 2023
Ďakujem
avatar
konikkinok
20. sep 2023
Krásny tovar, super cena, perfektný predajca, všetkým odporúčam.
avatar
kiarinka32
2. máj 2023
Ďakujem.
avatar
elvi555
2. máj 2023
Ďakujem.
avatar
gyurusiova
26. mar 2023
Ďakujem pekne, bicykel je v poriadku, je v skvelom stave 🙂
avatar
elvi555
26. mar 2023
Aj ja ďakujem.
avatar
lutoru
21. dec 2022
Príjemné a rýchle jednanie, predávajúcu odporúčam.
avatar
elvi555
21. dec 2022
Ďakujem
avatar
nikkkola
2. dec 2022
Odporucam maminku 👍
avatar
elvi555
2. dec 2022
Ďakujem
avatar
eva31eva31
18. nov 2022
Ďakujem spokojnosť odporúčam 💯👍
avatar
elvi555
18. nov 2022
Ďakujem
avatar
zabka888
15. júl 2022
Predavajucu mozem urcite odporucat🌸🌸🌸
avatar
elvi555
15. júl 2022
Ďakujem.
avatar
zuzkastanko
18. jún 2022
Ďakujem za nákup u Vás a určite odporúčam 👍 krásny tovar, rýchle dodanie, maximálna spokojnosť!!!🌹😉
avatar
elvi555
18. jún 2022
Ďakujem
avatar
consuelle
22. apr 2022
Milá a hlavne trpezlivá🤭 maminka🙂, určite odporúčam a ďakujem 👌💛👌
avatar
elvi555
22. apr 2022
Ďakujem.
avatar
slava79
29. jan 2022
Ďakujem za parádne tenisky, odporúčam a teším sa aj nabudúce 😚🌹
avatar
dorijana
13. jan 2022
Ďakujem za krásne snehule.. určite odporúčam 🧡
avatar
elvi555
13. jan 2022
Ďakujem.
avatar
dragan117
5. jan 2022
Super predavajuca, obchod prebehol rychlo a bez problemov. Som velmi spokojny, určite odporučam...neoľutujete !
avatar
elvi555
5. jan 2022
Ďakujem
avatar
zenitka
26. okt 2021
Ďakujem za krásne tenisky 😍 super rýchly obchod a bezproblémová komunikácia ❤️
avatar
elvi555
27. okt 2021
Ďakujem
avatar
ajabety
23. sep 2021
Vrelo odporúčam 🙂👍
avatar
elvi555
23. sep 2021
Ďakujem
avatar
pegi7474
13. aug 2021
Odporucam moc všetkým, dakujeme velmi pekne
avatar
elvi555
13. aug 2021
Ďakujem
avatar
katya133
10. aug 2021
Este raz dakujem za superrychly , seriozny obchodik a krasne topanky. 👍👍👍
avatar
elvi555
10. aug 2021
Ďakujem.
avatar
suesue1983
5. aug 2021
Ďakujem, určite odporúčam 🍀👍
avatar
elvi555
5. aug 2021
Ďakujem
avatar
vladka306
25. jún 2021
Sandálky sú parádne. Rýchle doručenie, predavajucu odporúčam aj komunikácia bez problémov.
avatar
elvi555
25. jún 2021
Ďakujem
avatar
huginko
23. jún 2021
Odporucam
avatar
elvi555
23. jún 2021
Ďakujem
avatar
muszkova
21. jan 2021
Dobrý deň, balík som obdržala. Ďakujem s pozdravom Zuzana
avatar
elvi555
21. jan 2021
Ďakujem
avatar
racheldusan
19. okt 2020
Ďakujem pekne za čižmy ugg. Sú fajn. Určite, dobre zohreju nohy. Ďakujem pekne. Predávajúcu odporúčam. Krásny zvyšok dna prajem
Mila, rYchla komunikácia i poslanie tovaru, odporúčam 😉
avatar
elvi555
9. okt 2020
Ďakujem
avatar
cipuska233
5. okt 2020
super bezproblemova komunikacia,velmi mila a ochotna predavajuca!vrelo odporucam👍👍👍
avatar
elvi555
5. okt 2020
Ďakujem
avatar
drnda303
5. aug 2020
Skvela predavajuca, tovar podla popisu. Vrelo odporucam 👍
avatar
elvi555
5. aug 2020
Ďakujem
avatar
michelle051
26. jún 2020
Veľmi milá a ochotná predávajúca, určite odporúčam 👌😊
avatar
elvi555
26. jún 2020
Ďakujem.
avatar
lucka187
21. jún 2020
Expresné dodanie, tovar na 1 *... Predavajucu každému odporúčam
avatar
elvi555
21. jún 2020
Ďakujem
avatar
kattikina
16. jún 2020
Ďakujem za obchodík odporúčam 😉
avatar
elvi555
16. jún 2020
Ďakujem
avatar
zuzinad
13. jún 2020
Odporúčam a ďakujem 🙂
avatar
elvi555
13. jún 2020
Ďakujem
avatar
cvirdulo
20. apr 2020
Dobrý deň, balík už dorazil, čižmy sú parádne 🙂 ďakujem prajem všetko dobré s pozdravom Ollnerová
avatar
elvi555
20. apr 2020
Ďakujem (čižmy?)
avatar
majuja83
16. apr 2020
Ďakujem a odporúčam
avatar
elvi555
16. apr 2020
Ďakujem
avatar
veruska14
6. apr 2020
Dobrý deň. Ešte nám nič neprišlo. Môžem vás poprosiť, či máte podacie číslo. Vďaka.
avatar
elvi555
6. apr 2020
Ano
avatar
wava
27. feb 2020
Seriózna predavajúca. 🌷 Tovar dodaný rýchlo 🚀🔥📦 Všetko prebehlo ako malo... Predávajúcu môžem len odporučiť 👍🌹💎
avatar
elvi555
27. feb 2020
Ďakujem
avatar
zuzinad
4. feb 2020
Odporúčam na 100% a ďakujem za super čižmy
avatar
elvi555
4. feb 2020
Ďakujem
avatar
horkacokolada
29. jan 2020
Užasná predávajúca, krásny tovar, určite vrelo odporúčam 🙂
avatar
elvi555
29. jan 2020
Ďakujem
avatar
thrips
29. jan 2020
Expresné dodanie, milá predávajúca, skvelý tovar, predávajúcu môžem len odporúčať.🙂
avatar
elvi555
29. jan 2020
Ďakujem
avatar
apib
6. dec 2019
Ďakujeme za boty, super sú,.Aj za rýchly obchod .Krasne sviatky.🎄🎁
avatar
elvi555
6. dec 2019
Ďakujem aj vám prajem krásne sviatky.
avatar
nomakriz
28. nov 2019
Mamička veľmi milá a tenisky krásne. Určite odporúčam. Ďakujem. 👍
avatar
elvi555
28. nov 2019
Ďakujem
avatar
motolady
15. nov 2019
Dakujem,topanky top rychle dodane aj rychla komunikacia maminky mozem vrelo a velmi rada odparucit.😁
avatar
elvi555
15. nov 2019
Ďakujem
avatar
karoli1
7. nov 2019
Maximalna spokojnost ďakujem veľmi pekne 💗💗💗
avatar
elvi555
7. nov 2019
Ďakujem
avatar
elenka447
17. okt 2019
Mamicku odporucam 🙂
avatar
elvi555
17. okt 2019
Ďakujem
avatar
zorga
15. okt 2019
Dakujem a odporuuucam🙂
avatar
elvi555
15. okt 2019
Ďakujem
avatar
mishel660
11. júl 2019
Rychla komunikacia, mamicku odporucam.👍🤗
avatar
elvi555
11. júl 2019
Ďakujem
avatar
monikariskova
2. júl 2019
Veľká spokojnosť ďakujem
avatar
elvi555
2. júl 2019
Ďakujem
avatar
lootz
7. jún 2019
dakujem za promptnu komunikaciu, mikina je nadherna, dakujem a odporucam
avatar
elvi555
8. jún 2019
Ďakujem
avatar
klara030
30. mar 2018
Dakujem kraaaasne za teplaciky. Su tip- top!!! Mamicku vrelo odporucam. 😉
avatar
holkazmt
21. jan 2018
dakujem za topanky, rychla a bezproblemova predavajuca, odporucam 🙂
avatar
anbewi
15. máj 2017
DAKUJEM,ODPORUCAM
avatar
elvi555
22. máj 2017
Ďakujem
avatar
daniella11
3. mar 2017
Ďakujem za topánky, sú super, som veľmi spokojná, všetko pozitívne hodnotím a odporúčam ostatným 🙂
avatar
elvi555
3. mar 2017
Ďakujem,veľmi pekne.
avatar
svirky
19. jan 2017
VELKE SKLAMANIE 😢😢😢 pred kupou mi predavajuca tvrdila,ze ide urcite o original,ale pri prebrati balika a overeni si podla cisla modelu,vobec neide o original( mozem kludne poskytnut udaje a cislo modelu)...prosila som predavajucu, nech ma presvedci o tom,ze vazne ide o original a doteraz som nedostala odpoved o tom,ze su original...peniaze nemieni vratit....POZOR !!!! zavadza a klame ludi...URCITE NEODPORUCAM😖😖😖confounded:
avatar
elvi555
28. jan 2017
Milá, svirky ,ďakujem ti za hodnotenie,a ďakujem bohu ,že takých ako ty ,,j_ _ _ _ _ _ _h,, na mk je málo,na tom že môj tovar originálny trvám.😀