Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Staré Mesto    12     Profil používateľky
Bratislava - Staré Mesto    12     Profil používateľky
VÝHODNÁ PONUKA - Pri objednavke viac ako 2 veci je mozna DOHODA NA CENE, resp. ZĽAVA. Nakúpte v mojom bazáriku viac vecí naraz, dohodnite si lepšiu cenu a ušetríte na poštovnom.

...Milé nakupujúce a milí nakupujúci. Ďakujem vám, že ste nahliadli do môjho bazárika.

Predávam kvalitný tovar, ktorý sme nosili alebo používali výhradne my. Oblečenie bolo prané v ekologických pracích práškoch, šetrných k prírode aj k detskej pokožke. Z toho dôvodu nemá výraznú vôňu akú zanechávajú štandardné prášky a aviváže ale na druhej strane je o to zdravšie na nosenie a šetrné k pokožke vašich najmilovanejších :) V mojom bazáriku predávam iba kvalitný, často veľmi málo alebo aj vôbec používaný tovar.

Rada zodpoviem na vaše prípadné otázky. Po dohode je možný aj osobný odber vecí. prosím o trpezlivosť, ak sa mi nie vždy podarí na správy reagovať obratom. Som ochotná dohodnúť sa v prípade, že je navrhovanú dohodu považujem za rozumnú a obojstranne prijateľnú a vyhovujúcu.

Tovar je až do momentu pripísania platby za tovar na môj bankový účet v mojim vlastníctvom a vyhradzujem si preto právo na výber záujemcu, ktorému tovar predám.


DOPRAVA: finančné náklady spojené s poštovným a balným hradí kupujúci - rada sa prispôsobím, čo sa týka osobného odberu vecí. Cenník dopravy je zhodný s cenníkom Slovenskej pošty resp. iného dopravcu, ktorého si kupujúci zvolí. Balné účtujem podľa dohody a veľkosti balíčka.

Uvítam osobný odber v Bratislave a okolí. Prípadne sa vieme operatívne dohodnúť, že tovar doveziem v rámci okresov BA, SC, ZV, BB alebo dohodneme dopravu prostredníctvom kuriéra (prepravu kuriérom hradí kupujúci).

Osobný odber možný: Bratislava, Senec, Banská Bystrica, Zvolen a okolie, prípadne podľa dohody aj inde, alebo poštou (poštovné hradí kupujúci podľa cenníka Sl. pošty)

Pozrite si, prosím, všetky moje inzeráty. Možno Vám niečo padne do oka :) Pri objednávke viac vecí ušetríte na poštovnom a pri objednávke viac ako 2 vecí je možná DOHODA NA CENE resp. ZĽAVA !!!

PRAJEM VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE :) :) :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát