Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Rača    17     Profil používateľky
Bratislava - Rača    17     Profil používateľky
Vážené maminky, ďakujem za prejavený záujem o môj obchodík. Predávam tu len veci po mojej dcérke a synovi. O oblečenie sa dobre staráme, takže je všetko veľmi zachovalé, niektoré veci nosené minimálne, niektoré vôbec. Snažím sa spraviť dobré fotky, aby bolo všetko vidieť, na chyby upozorním. Viac nosené veci ponúkam za symbolické ceny. Budem rada, keď veci po mojich deťoch ešte niekomu poslúžia, lebo ich nemám komu posunúť.
Oblečenie, ktoré ponúkam je v konfekčných veľkostiach, ktoré bežne sedí na vek dieťaťa. Ak nie, upozorním na to, alebo pridám na fotkách aj rozmery. Inak by som vás poprosila, aby ste ma nežiadali o dodatočné premeriavanie, hlavne, keď sa jedná o oblečenie za veľmi nízke ceny. Mám tri malé deti smeti, nestíham premeriavať. Aj ja nakupujem veci cez rôzne e-shopy a žiadne rozmery nepotrebujem :). Pokiaľ máte na to špeciálny dôvod, premeriam. Tak ako viacero maminiek na MK mám bohužiaľ tiež skúsenosť, že si niektoré kupujúce vypýtajú rôzne dodatočné rozmery a potom sa vôbec neozvú :(
Balíčky posielam poštou po pripísaní peniažkov na účet. Pri odbere viacerých vecí rada zvýhodním ceny - čím viac vecí si vyberiete, tým menej zaplatíte.
Ak máte akékoľvek otázky k ponúkaným veciam, nech sa páči, rada odpoviem.

IBAN SK7883605207004201482569

Ďakujem, Erika.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Kľúčová farba