Michalovce    9     Profil používateľky
Michalovce    9     Profil používateľky
PROSÍM AK O DANÚ VEC NEMÁTE VÁŽNY ZÁUJEM , TAK ODO MŇA NEŽIADAJTE ANI ROZMERY ANI POFOTIŤ EŠTE RAZ, ALEBO KEĎ MA O TO UŽ ŽIADATE, TO JE NAJMENEJ , ŽE AJ KEĎ NEMÁTE ZÁUJEM, TAK MI TO NAPÍŠETE!!! V OPAČNOM PRIPADE BUDEM DÁVAŤ NEGATÍVNE HODNOTENIA!!!!
ĎAKUJEM

Ahojte, som veľmi rada, že ste nakukli do môjho bazárika. Ak máte o niečo záujem kľudne sa pýtajte, rada premeriam, odfotím, vysvetlím, ale bohužiaľ o V Ý M E N U nemám záujem, nakoľko niektorí jedinci nie sú schopní ani odpísať či o danú vec majú záujem, ak sa mi niečo nehodí od nich. Slušnosť asi niekomu nič nehovorí, takže na výmenu mi prosím nepíšte, už takéto správy budem ignorovať. Niekde sa na cenách sa dá ešte dohodnúť, pri kúpe viacerých vecí je možná aj výrazná zľava. Veci sú málo nosené, niektoré dokonca ani raz alebo len 1x. Sú veľmi kvalitné. Ceny sú zohľadnené k danej veci a stavu takže prosím už z ceny nezjednávajte. Ak na niektorú vec napíšete, že máte záujem a ja som vám ochotná tú vec premerať alebo pofotiť ešte raz, tak aj keď nemáte záujem to je najmenej , že mi to napíšete, inak budem nútená písať hodnotenia.
Balíček posielam po nabehnutí peniažkov na účet, nakoľko som už tu mala a takých jedincov, čo neboli ochotní prebrať zásielku. Poštovné je podľa tarify slovenskej pošty. Peniažky poprosím zaslať na účet: 0202985442/0900. Akonáhle nabehnú hneď Vás budem informovať o zasielaní.

Prajem všetkým príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát