Čakajovce (okres Nitra)    19     Profil používateľky
Čakajovce (okres Nitra)    19     Profil používateľky
Vitajte v mojom bazáriku!

♥ Predávam veci po mojej dcérke. Snažím sa ponúkať iba vecičky, ktoré sú v TOP stave (ak je tam predsa len nejaký nebadateľný fliačik, je nafotený, na to neupozorňujem - treba pozerať detailné fotky).

♥ Vecičky na donosenie väčšinou ponúkam v balíkoch za výhodnú cenu, tam po jednom nepredávam nakoľko utekať na poštu za 50 centov, ktorá je vo vedľajšej dedine, pre mňa nie je rentabilné.

♥ Vecičky sú z nefajčiarskej domácnosti bez domácich miláčikov, čiže úplne hygienické pre vaše dieťatko nakoľko viem, že ako ja sama, niekto je na to citlivý.

♥ Vecičky sú vyprané v Lovele, nie všetky sú žehlené nakoľko sa v balíku asi aj tak pokrčia.

♥ Vecičky nemeriam, jedine tam kde nie je uvedená veľkosť alebo sa mi zdá daná vec nezodpovedajúca číslovaniu ako je uvedené upozorním.

♥ Späť nákup neberiem

♥ Ak máte záujem o väčší nákup z môjho bazáru, napíšte mi zoznam vecičiek a zhodnotím, či sa vieme dohodnúť ešte výhodnejšie

♥ Čo sa týka výmeny, nebránim sa nakuknúť čo mi ponúkate, ale vymením, len ak mám o danú vec skutočne záujem a potrebujem ju (môže ísť o väčšie oblečenie pre dcérku, prípadne dámske oblečenie....), inak platí stále predaj.

♥ Poštovné podľa taríf SP. Balné si neúčtujem.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

11 inzerátov

Aktualizované