PLUS    Bratislava - Staré Mesto    54     Profil používateľky
Bratislava - Staré Mesto    54     Profil používateľky
Milé nakupujúce.
Dakujem, že ste nakukli do môjho albumu, či už ste si niečo vybrali alebo nie.
Tovar posielam po prevode na účet aj na dobierku (podľa Vašich hodnotení ale je to pre Vás ako nakupujúceho drahšie) a na poštovnom (obyčajne alebo doporučene) alebo osobnom prevzatí sa dá dohodnúť. Tak isto aj na cenách. Nie všetky sú fixné, tak pokiaľ Vás niečo zaujalo a nezdá sa Vám cena, napíšte, dá sa dohodnúť. Na poštu chodievam v pondelok alebo v piatok, ale aj podľa objednávok. Balné si neúčtujem nakoľko mi je trápne pýtať peniažky za rozrezanú krabicu a následne zalepenú.
Detské oblečenie, ktoré predávam je z mojich a rodinných nevyužitých zásob - také, ktoré sme nestihli, alebo nestíhame vynosiť. Sú aj s visačkami a ak nie, tak je uvedené v popise v ako sú stave. Stav oblečenia sa snažím popísať stručne ale výstižne.
V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte, kľudne sa pýtajte. Chápem, že tovar nemáte možnosť vidieť. Každý deň som na internete a budem sa snažiť Vám čo najskôr odpovedať.

****Ak mi napíšete, že máte o tovar záujem a po dohode Vám pošlem podklady k platbe a Vy sa mi už dlhšiu dobu neozvete a ani na MOJE viacnásobné vyzvanie neodpíšete, že už nemáte záujem, píšem Vám negatívne hodnotenie. Ak si z nejakého dôvodu kúpu rozmyslite, dajte mi čo najskôr vedieť. Toto totiž považujem za seriózne a slušné jednanie a ukončenie obchodu.****

Ďakujem a vždy budem rada keď mi dáte vedieť ako ste boli spokojné.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

1 268 inzerátov

Aktualizované