Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Banská Bystrica    16     Profil používateľky
Banská Bystrica    16     Profil používateľky
Milé kupujúce,
ak máte otázku týkajúcu sa ponúkaného tovaru, kontaktujte ma, rada odpoviem. Tovar späť neberiem, nakoľko si ho môžete prezrieť v detailných fotografiách. Na veci, ktoré si u mňa zakúpite, sa nevzťahuje záruka. Ku každej fotografii sa snažím napísať presný stav ponúkanej veci,nemám v záujme niekoho zavádzať a dezinformovať.Vždy prikladám aj aktuálne detailné fotografie ktoré zodpovedajú stavu konkrétneho tovaru.
Poštovné nie je súčasťou ceny,pokiaľ nie je uvedené inak. Obyčajne posielam len na vlastnú zodpovednosť kupujúcej (neručím za stratu zásielky) . Cenník SP platný:
Obyčajný list 2.trieda do 500g -1,10 €
Obyčajný list 1.trieda do 500g - 1,30€
Doporučený list 2.trieda do 500g - 2,00 €
Doporučený list 1.trieda do 500g - 2,20€
Možný osobný odber v Banskej Bystrici. Veci sú opraté,ale nakoľko boli dlhšie skladované,odporúčam ich oprať. Výmene sa nebránim,ale momentálne sa skôr vecí zbavujem.
Ďakujem za prečítanie a prajem príjemné nakupovanie :-)))
Momentálne triedim šatník, po pôrode sa už do veľa vecí nezmestím,potrebujem uvoľniť miesto,tak ich predávam za symbolické ceny,sú v top stave;)dohoda je vždy možná;)
Nemám problém veci rezervovať:)
Zobraz celé podmienky
evangelina0: Oblecenie,topanky -akcia-1+1 (lacnejsi) za polovicu, 2+1gratis(najlacnejsi kus),potrebujem uvolnit miesto;)
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované 
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát