Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Piešťany    1     Profil používateľky
Piešťany    1     Profil používateľky
Ďakujem, že Ste nahliadli do môjho bazárika a vážim si záujem každého zákazníka. Veci sú nosené/používané mojou 5r. dcérkou, ktoré boli zakúpené na MK, alebo sme dostali do daru a veľmi nevyužili, keďže sme toho mali veľa...
Popis inzerátov je pravdivý a nezavádzajúci, preto tovar nevymieňam ani neberiem späť. Z osobnej skúsenosti tu na MK uvádzam, že sme nefajčiarska rodina a vecičky zasielam v čistom opratom stave. Pri niektorých vecičkách sa viem dohodnúť na cene... vyskúšajte :-D. V prípade záujmu, môžem nafotiť a poslať detailnejšie fotky, prípadne vecičky premerať a napísať podrobnejšie info. - treba sa pýtať...informácie sú veľmi dôležité a predchádzajú obojstranne neželaným nedorozumeniam.
Pri rezervácii inzerátu čakám na platbu 5 dni ( keď transakcia nenabehne, rezervácia sa automaticky ruší), pokiaľ sa nedohodneme inak. K cene tovaru je potrebné prirátať poštovné, ktoré je podľa aktuálnych taríf Sl. pošty (obyčajne len na vlastnú zodpovednosť/riziko).
Dobierku posielam len v nevyhnutnom prípade a hlavne na základe min. 20. kladných hodnotení. V prevodnom formulári prosím uviesť názov kúpeného tovaru na identifikáciu platby. Tovar posielam najneskôr do 3 pracovných dni od pripísania peniažkov na účet. O zaslaní balíka vždy napíšem info..
Možný je aj osobný odber v Piešťanoch, prípadne po dohode aj v Trnave.
Prajem príjemne nakupovanie...
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát