Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Dolný Kubín    12     Profil používateľky
Dolný Kubín    12     Profil používateľky
Milé maminy,
u mňa je možná aj výmena, pokiaľ sa mi niečo zapáči. Ak sa Vám zdá cena privysoká, napíšte mi a určite sa dohodneme. Pri odber 2 kusov dám 3 kus (najlacnejší) zdarma.
Veci rada premeriam, nakoľko je u každého výrobcu iné číslovanie. Riaďte sa preto prosím mierami, nie veľkosťou na visačke.
Veci, ktoré predávam sa vždy snažím opísať v reálnom stave (nemám záujem nikoho zavádzať!). Tovar posielam až po pripísaní peňazí na môj účet vedený v SLSP - do poznámky prosím uviesť meno kupujúceho (dobierkou nie).
UPOZORNENIE: Ak neplatíte cez internetbanking, ale vkladáte peniaze priamo v banke, pripočítajte si k výslednej sume ešte 0,50€ - túto sumu mi banka odráta z účtu. Cena pri tovare je uvedená vždy bez poštovného Po zlých skúsenostiach s kupujúcimi posielam zásadne doporučenou poštou - aspoň mám doklad o odoslaní. Na požiadanie pošlem aj obyčajne, ale vopred ma na to upozornite. Poštovné si účtujem podľa taríf Slovenskej pošty (cennik.posta.sk). V prípade, že veci zasielam obyčajne a balíček sa ku Vám nedostane, za stratu bohužiaľ neručím. Na akékoľvek otázky Vám rada odpoviem, pretože veci naspäť neberiem. Na postave foto nerobím!
Balíky za 1 Euro neposielam. Nech sa páči, vyberte si!

Prajem Vám príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

50 inzerátov

Aktualizované