Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Dunajská Streda    10     Profil používateľky
Dunajská Streda    10     Profil používateľky
Ďakujem, že ste nahliadli do môjho bazárika, v prípade ak máte záujem o veci na oblečenie v hodnote nad 20Eur pošta je na mňa pripadne dohoda. Keď mi prídu peniaze na účet,do troch dní Vám odosielam balíček .Na platbu čakám 2 pracovné dni,potom tovar posúvam ďalej. S odoslaním balíčka počkám len ak kupujúca poprosí ale platbu poprosím aj tak uhradiť do 2 dní...žiaľ rozhodla som sa tak preto, lebo niektoré kupujúce to zneužívali a na platbu som čakala aj 3 týždne a už si samozrejme nič nekupia.... nevymieňam. tovar neberiem spät všetko je funkčne ,nove, čisté, bez kazu pokiaľ áno upozorním na to v popise a pridám foto.
V prípade ak máte otázky rada odpoviem. Na Vaše správy sa snažím odpovedať čo najskôr a preto aj Vás prosím o spätnú väzbu či máte o vec záujem alebo nie / ak napíšete, otázku či je inzerát aktuálny, pripadne si pýtate miery, takýto email nepovažujem za záujem, samozrejme pokiaľ nenapíšete mám záujem/. Veci zasielam doporučene, na Vašu žiadosť aj obyčajne ale neručím za nedoručenie balíčku. Dobierku len mamičkám s hodnotením a o výmenu nemám záujem.
POŠTOVNÉ A BALNÉ:-) v prípade ak máte záujem o veci na oblečenie v hodnote nad 20Eur pošta je na mňa pripadne dohoda

POPROSÍM VÁS PÍŠTE AJ PRI VKLADOCH DO POZNÁMKY SVOJE MENO č.u.SK1765000000000016626139

KAŽDÚ zásielku posielam DOPORUČENE 2.triedou, pri obyčajnej pošte vždy hrozí veľké riziko straty, za nenesiem zodpovednosť!

na prianie zákazníka pošlem aj 1 .triedou, aj OBYČAJNE ale zásielky si fotím, po podaji, kde sa už nachádza aj denná pečiatka.... ZÁSIELKY POSIELAM PIATOK Ďakujem
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát