Hruboňovo (okres Nitra)    2     Profil používateľky
Hruboňovo (okres Nitra)    2     Profil používateľky
❤️ Vítam vás milé mamičky v mojom bazáriku ❤️

V mojom bazáriku nájdete vecičky, ktoré už nenájdu u mňa využitie, iba mi zavadzajú a tak by som im rada ponúkla druhý domov :). Vecičky sú v stave, ktoré zodpovedajú stanovenej cene. Nájdete si tu veci, ktoré neboli nosené, minimálne nosené alebo bežne nosené, ale stále zachovalé a možné na ďalšie nosenie pripadne donosenie.
🔴Komunikácia🔴 : Ak sa vám niečo konkrétne zapáči a chcete si to kúpiť, tak budem rada, ak záujem bude seriózny a 100%ný, bez žiadneho zavádzania a naťahovania. Naozaj nemám čas čakať, nakoľko poštu mám mimo môjho bydliska a nemôžem si dovoliť chodiť hore dole na poštu, preto nedržím nikomu žiadnu vec, ak aj prejavíte záujem a nebudete sa do ďalšieho dňa ozývať, tak to automaticky posúvam ďalšej záujemkyni. Ak raz niečo chcem, tak obchod prebehne rýchlo a bez žiadnych zdržiavaní. Preto kto prvý ponúkne , ten berie!
🔴Vrátenie vecí 🔴: vrátenie veci neakceptujem, pretože s nákupom v mojom bazári ste súhlasili s mojimi podmienkami, ktoré by ste si mali pred kúpou prečítať ako to býva vo zvyku normálne...
🔴Stav vecí🔴: stav vecí opisujem pravdivo, nie je nič zavádzajúco opísané iba tak ako to je v skutočnosti.
Keďže sme na bazáriku, tak je úplne logické, že niektoré veci sú už nosené viac alebo menej, tak aj materiál už má čosi za sebou. Preto pracie chĺpky sú úplne bežné pri obnosenom oblečení... Ani v secondhandoch nenájdete tip top veci, takže nákup na bazári berte s rezervou. Ak tu hľadáte oblečenie, ktoré bude bezchybné, tak to choďte do obchodu,pretože prevažne sú tu veci, ktoré boli nosené.
🔴Poštovné🔴: Na dobierku pre zlé skúsenosti neposielam, ak chcete, tak jedine po prevode poštovného na účet. Uprednostňujem a aj odporúčam doporučené poštovné, lebo si balíček môžte sledovať, takže je to bezpečnejšie a menšie problémy pri reklamácii... Posielam aj obyčajne, ale iba na vašu vlastnú zodpovednosť.
🔴Dodanie🔴: snažím sa balíček čo najskôr zaslať,no nie vždy je to možné, nakoľko nemám auto a som odkázaná iba na svojho muža, ktorý pracuje a nie vždy stíhame skrz toho poštu. Pošta je až o dve dediny ďalej. Plus mám k tomu dieťa, školu, takže som maximálne vyťažená a nie vždy to vydá na najbližší deň. Vec vždy odošlem a aj vás ihneď o odoslaní informujem.
💵Číslo účtu💵 : SK89 0900 0000 0051 4956 2434 ➡️➡️do poznámky vždy uveďte názov veci, ktorú ste si u mňa zakúpili, aby som mala lepší prehľad medzi kupujúcimi.
📍Na záver mojich podmienkach chcem už len dodať, že vám všetkým prajem príjemné nakupovanie a pevne verím, že si tu nájdete vec, ktorú plne využijete, bude vám slúžiť a robiť radosť ❤️
Zobraz celé podmienky
frederika21: PRE NECHÁPAVÝCH PÍSAŤ IBA REÁLNOM ZÁUJME!!! ❗Ak nerozumieš slovu reálny, tak ujo Google ti to rýchlo vysvetlí...
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

9 inzerátov

Aktualizované