Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Hruboňovo (okres Nitra)    1     Profil používateľky
Hruboňovo (okres Nitra)    1     Profil používateľky
❤️ Vítam vás milé mamičky v mojom bazáriku ❤️

Pevne verím, že vás moje veci zaujmú a rozhodnete sa tak pre ich kúpu. Veci sú buď nepoužívané (nové), v top stave alebo sú používané, ale stále v dobrom stave, takže stále využiteľné :)
Platba : Uprednostňujem platbu po prevode na účet, po pripísaní peňazí, balíček odošlem a budem vás o ňom informovať :). Na dobierku neposielam a to pre zlé skúsenosti... Uprednostňujem doporučené poštovne, nakoľko si to viete sami sledovať a nestratí sa ako pri obyčajnom. Keď chcete obyčajne, tak iba na vlastnú zodpovednosť!
Na poštu chodievam raz týždenne, keďže ju mame až o 2 dediny ďalej a nemám auto, čiže som odkázaná na muža. Niekedy sa stane, že odošlem aj 2 razy do týždňa danú vec ak sa chystám do mesta, no to závisí od danej situácie.
O výmeny nemám záujem!!! - snažím sa veci zbavovať a nie hromadiť.
😡 Poprosím, aby ste mi písali iba pri vážnom záujme o nejakú vec, lebo ma to ozaj už nebaví, keď mi tu napíšu 3 ženy , že majú záujem a nič z toho.... Veď buď to chcem alebo nie, keď nechcem nenapíšem predajkyni nič a keď áno, no tak napíšem. Myslím, že úplne jednoduché....
Info k platbe :
Môj IBAN : SK89 0900 0000 0051 4956 2434
Banka : SLSP
Prajem príjemné nakupovanie :).
Zobraz celé podmienky
frederika21: od 20.9.21 do 10.12.21 chodím na poštu iba piatok
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

46 inzerátov

Aktualizované