Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Prešov    8     Profil používateľky
Prešov    8     Profil používateľky
Ahojte mamičky.🙂 Ďakujem za nahliadnutie do mojho bazárika. Predávam veci po synovi, niektoré aj po mne a postupne budem nahadzovať vecičky aj po dcérke. Veci sú nosené, niektoré veľmi málo alebo vôbec. kľudne sa pýtajte vždy rada odpoviem, premeriem. Pri vačšom počte/cene sa vieme dohodnúť na cene poprípade uhradím doporučené poštovné.!!!!! Kľudne si vyskladajte z vacičiek aj balík bude to výhodnejšie. ALE VŽDY ČAKÁM ODOZVU. BERIEM/NEBERIEM !!!! Ak nemáte vážny záujem nepýtajte si číslo účtu ( a viac sa už neozvete, nebudem čakať na info o úhrade alebo prečítaní správy niekoľko dní. Ak sa neozvete včas posúvam veci ďalšej záujemkyni, ktorá prejaví záujem o daný tovar aj napriek tomu, že som vám odoslala podklady na úhradu. Informujem, že tovar je neaktuálny.)

Posielam balík po pripísaní peňazí na účet. Cena poštovného podľa cenníka pošty. Na dobierku posielam len s dobrými hodnoteniami.
Obchod prebieha z mojej strany rýchlo som tu dosť často 🙂 príjemné nakupovanie 😉
Zobraz celé podmienky
gabssed: PRI VAČŠOM ODBERE/CENE DOHODA MOŽNÁ. POPROSÍM VŽDY O ODOZVU!!!! PO ZASLANÍ ČÚčtu INFO O ÚHRADE DO 24h INAK POSÚVAM ĎALEJ
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

88 inzerátov

Aktualizované