Poprad    10     Profil používateľky
Milé maminky a iní kupujúci, vitajte v mojom internetovom bazáre!

Oblečenie je po mojich dvoch dcérach alebo mne, manželovi. Niektoré vecičky sú premerané, niektoré nie, ale na požiadanie premeriam, doplním rozmery alebo pošlem detailnejšie foto, stačí požiadať. Vecičky opisujem pravdivo, dávam do albumu len veci bez poškodení, dier, fľakov (ak to tak nie je, upozorním v texte). Hračky predávam bez bateriek.

Ceny: sama rada ceny zjednávam, k tomu Vás v mojom bazáre pozývam.

Poštovné: ak posielam tovar obyčajne, je to na Vašu zodpovednosť. Tovar posielam po pripísaní uvedenej sumy na účet, poštovné účtujem podľa taríf SP. Balné neúčtujem, veď igelitka a lepiaca páska sa doma vždy nájdu. Na dobierku zasielam po zvážení serióznosti. Ak potrebujete niečo zaslať súrne, napíšte mi a ja urobím, čo bude v mojich silách.

Číslo môjho bankového účtu je: SK7883605207004202361486 (mBank)

Veci zdarma:
Ak je v texte inzerátu napísané, že danú vec darujem k nákupu, prosím, rešpektujte to a o vec žiadajte vtedy, ak ste za inú vec z môjho bazára ochotná zaplatiť.
V prípade žiadosti o vec, ktorú ponúkam zdarma k nákupu bez toho, že kúpite zároveň niečo iné, Vám nebudem odpovedať.

Iné podmienky:
Veci nevymieňam, tovar naspäť neberiem, ďakujem za porozumenie. V prípade spokojnosti budem rada za každé kladné hodnotenie. V prípade problému sa ho samozrejme budem snažiť riešiť k obojstrannej spokojnosti.

Keď Vám neodpovedám, neznamená to, že nemám záujem, ale som mimo domova, bez prístupu k internetu, preto Vás prosím o trpezlivosť.

Ďakujem Vám za pozretie inzerátov a prajem Vám spokojné nakupovanie!
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

363 inzerátov

Aktualizované