PLUS    Bratislava - Ružinov    152     Profil používateľky
Bratislava - Ružinov    152     Profil používateľky
Milé maminy i nemaminy,
ďakujem, že ste nakukli... pri 3 deťoch sa toho nazbiera :-) NEVYMIEŇAM - máme všetkého dosť
v poslednom čase nestíham, sorry, práca, deti doma, vzhľadom k situácii chodím na poštu len 1x do týždňa, ak neodpovedám, tak preto, lebo jednoducho nie je čas, poprosím o trpezlivosť, ak vám niečo súri, prosím napíšte mi, aby som vedela čo skôr. ďakujem :)
moje fotky SÚ REÁLNE = sú na nich mnou odfotené vecičky v aktuálnom stave tak, aby pokiaľ možno čo najvernejšie zodpovedali realite. No záleží aj od typu, jasu a farebnosti monitora - takže fotky nemusia na každom počítači vyzerať rovnako.
V popise väčšinou uvádzam aj ROZMERY, orientujte sa prosím aj podľa nich, nielen podľa veľkosti udanej výrobcom. Na dotazy, na aký vek je daná vec vhodná, je ťažko odpovedať, lebo rôzne deti sú aj v rovnakom veku rôzne veľké... preto rozmery :-) Ak rozmery nie sú uvedené v popise, rada vám čokoľvek premeriam (poprosím potom o info, či budete danú vec chcieť alebo nie).
Väčšina vecí, ktoré mám v ponuke, sú NOSENÉ. Neprezerám ich lupou - ak majú nejaké viditeľné poškodenia alebo vady, vždy sa ich snažím popísať, no môže sa stať, že niečo prehliadnem - v takom prípade, vás prosím o spätnú väzbu, určite obchodík doriešime k obojstrannej spokojnosti.
Ceny v albume sú bez poštovného. Poštovné účtujem na základe vášho výberu podľa aktuálneho cenníka pošty. Na balenie používam aj použité obaly - šetríme prírodu :) Možný je aj osobný odber (BA Trnávka).
Ak by ste chceli kúpené vecičky z akéhokoľvek dôvodu posunúť ďalej, rada vám poskytnem moje fotky.
Príjemné nakupovanie a pekný deň :-)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát