Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Zvolen    2     Profil používateľky
Ďakujem za prečítanie podmienok!
... a za prípadný záujem a slušný a zodpovedný prístup, ktorý Vám bude na 100% oplatený.
Vítam vás v mojom bazáriku a teším sa, že ste sa tak ako ja rozhodli podporiť svoj rozpočet i našu planétu, nakúpiť lacnejšie a s dobrým úmyslom.
Veci, ktoré ponúkam, sú nosené/používané minimálne, niektoré vôbec. Všetky prípadné chyby opisujem. Rada zodpoviem akékoľvek otázky, aby sme sa vyhli nedorozumeniu.

Predávam veci z dôvodov:
- podpory ekonomicky z zmýšľajúcich ľudí, preto vecí u mňa majú veľmi nízke ceny, nezriedka nižšie ako štvrtinové oproti nákupným cenám;
- podpory ekologicky zmýšľajúcich ľudí, pretože bazáriky sú výsledkom prebytku, nákupom v jednom z nich podporíte aj ekológiu a šetrenie materiálu.
Rýchla a všade dostupná "nová móda" v obchodoch funguje na úkor ľudskej dôstojnosti, detskej práce a zneužívania prírody. Nákupom tovaru z druhej ruky nepodporujete obrie reťazce vykorisťujúce chudobných ľudí tretieho sveta a prírodu.

Podporujem aj výmeny, zoznamy, za čo som ochotná meniť, mám v skupinách Výmena všetkého a Výmena všetkého okrem oblečenia.

Ceny sú uvedené bez poštovného. To účtujem podľa platných taríf Slovenskej pošty. Môžete ich nájsť aj tu:
http://cennik.posta.sk/
Pri obyčajnom poštovnom, ktoré je najlacnejšie, pošta ani ja neručíme za stratu balíčka. Odporúčam vybrať si doporučené listy.
Posielam aj cez ZÁSIELKOVŇU, v tom prípade je potrebné, zadať miesto vyzdvihnutia zásielky, telefónne číslo. Hodnota je 3,30eur.

Uprednostňujem platbu vopred na účet, výnimočne a pri viacerých objednávkach sa dá dohodnúť aj na dobierke, pri kladných hodnoteniach kupujúceho.

Pri priamom vklade na účet v banke (nie pri prevode cez internet) si banka účtuje cca 45 centov na účet - podľa vašej banky.

Č. ú.:
Slovenská sporiteľňa:
SK11 0900 0000 0051 5273 2537

Do poznámky napíšte svoj nick na modrom koníku, prípadne svoje meno.

Balíky odosielam v utorok a v piatok. V súrnych prípadoch požiadajte o skoršie odoslanie.
Ospravedlnujem sa za prípadné oneskorenie reagovania, mám 2 deti, ktoré sú prvoradé.

Teším sa na príjemnú spoluprácu :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR

0 inzerátov

Aktualizované
Zvoleným filtrom nezodpovedá žiaden inzerát