Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Turčianske Teplice    71     Profil používateľky
Turčianske Teplice    71     Profil používateľky
Milé Maminky,

som rada, že ste si vybrali niečo pekné z nášho albumčeka.

V prvom rade, ale chcem upozorniť, že o výmenu tovaru nemám záujem, preto Vás prosím aby ste ma o to ani nežiadali.


Veci v mojom albume sú nosené, ale zachovalé, prípadné závady alebo poškodenie uvádzam v popise, ak by sa náhodou stalo, že niečo prehliadnem, kontaktujte ma, záleží mi totiž, aby bola spokojnosť na oboch stranách.

V zhľadom k nedostatku času, VECI NEPREMERIAVAM, Uvádzam veľkosti , ktorej daná vec zodpovedá.


Ak máte nejaké nejasnosti ( ako napríklad rozmery, či farba ) môžete ma kontaktovať, podľa možnosti Vám odpoviem v čom najkratšom čase.

Platí sa vopred bankovým prevodom,pri priamom vklade v banke si k sume treba prirátať , 0,45 čo je poplatok banky. Číslu účtu posielať pri rezervácii. Pri platbe mi treba do správy pre prijímateľa napísať meno a priezvisko, aby som vedela paltbu identifikovať. Až po nabehnutí peňaží na môj účet posielam balíček slovenskou poštou - doporučene, po zvájomnej dohode a na zodpovednosť kupujúceho pošlem balíček aj ako obyčajnú zásielku. K poštovnému účtujem aj balné, nakoľko balíčky balím do plastových obálok a tie musím kupovať. Cena balného závisí od veľkosti balíčka.

Nakoľko som v pracovne dosť vyťažená, nestíham chodiť na poštu každý deň, preto posielam balíky 1x za týždeň.

O priebehu predaja sa snažím priebežne informovať, ak mi to moja pracovná vyťaženosť dovolí a takisto budem rada, keď dostanem od vás spätnú väzbu, .....aj v podobe hodnotenia :o))


ďakujem a teším sa na dobrý obchod.

Henrieta
Zobraz celé podmienky
Kategória
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba
Cena v EUR

147 inzerátov

Aktualizované: Nedávno