Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Levice    36     Profil používateľky
Ďakujem, že ste prejavili záujem o môj bazár. Veci, ktoré u mňa nájdete sú buď nenosené, málo nosené alebo nosené, všetky vo výbornom alebo veľmi dobrom stave. Sú to moje veci, do ktorých sa po pôrode už, žiaľ, nevojdem alebo mi stoja v skrini. Ponúkam tiež zopár vecičiek po mojom synčekovi. Pokiaľ sa vyskytuje na tovare nejaká chybička, nafotím a opíšem ju najlepšie ako viem.
Tovar posielam po pripísaní peňazí na účet číslo SK12 5600 0000 0050 1488 6001 .Pri priamom vklade v banke si k sume pripočítajte 0,50 eur (poplatok účtovaný bankou). Do poznámky prosím napíšte názov veci, ktorú kupujete - kvôli identifikácii. Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty - platíte ho pošte, nie mne. Posielam doporučene, po dohode s Vami pošlem aj obyčajne, no na Vašu zodpovednosť. Ak si vyberiete 2 veci, hradíte samozrejme len jedno poštovné. Balné si neúčtujem. Na dobierku neposielam. Som prístupná výmene tovar za tovar, pokiaľ mi ponúknete niečo, čo sa mi zapáči.
Pokiaľ neuvádzam rozmery, na požiadanie samozrejme rada tovar premeriam. Tovar neberiem späť ani za iný nevymieňam. Pokiaľ Vám niečo nie je jasné, pokojne sa pýtajte, aby sme predišli prípadným nedorozumeniam. Budem sa snažiť vyjsť Vám v ústrety, k spokojnosti oboch strán. Tiež nakupujem na internete, takže sa snažím brať ohľad na obidve strany. Uvítam hodnotenie, tiež hodnotenie napíšem. ĎAKUJEM za pochopenie a prajem spokojný nákup.
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

14 inzerátov

Aktualizované