Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bratislava - Petržalka    17     Profil používateľky
Bratislava - Petržalka    17     Profil používateľky
Milé mamičky,

vopred upozorňujem že už nie som na materskej a pracujem, nesedím nonstop na koníku a neodpovedám ihneď. Odpovedám do 3 dní. Môže sa stať, že zabudnem odpovedať, vtedy sa mi pripomeňte, nie je to preto, že ignorujem, ale zabudnem! Veci predávam za minimálne ceny, pretože si myslím, že kto si ich kúpi ich ďalej využije. Častokrát darované veci sa nevyužijú, naša planéta je zahltená odpadom. Nenúťte ma prosím do detailných fotografií, detailné premeranie a pod. Nemám na to čas. Nikoho do nákupu na mojom bazáriku nenútim! POSIELAM POŠTOU IBA TOVAR V HODNOTE MIN. 5 EUR. TOVAR V NIŽŠEJ HODNOTE NEPOSIELAM, IBA OSOBNE ALEBO VYBRAŤ VIAC VECÍ.

Ďakujem za pochopenie:)

vítam vás v mojom bazáriku, kde predávam vecičky po mojich deťoch v stave nosené, málo nosené, príp. nenosené. Máme toho veľa a nestíhame vynosiť. Vždy sa snažím opísať skutočný stav vecí, príp. poškodenia. Vecičky späť neberiem, preto sa pýtajte. Poštovné podľa cenníka SP. Na DOBIERKU neposielam - ďakujem za pochopenie.
OSOBNÝ ODBER možný v Bratislave po dohode, no iba v Petržalke, rozvoz tovaru nerobím.

Balné neúčtujem, balím do odpadového materiálu, nie dokonalo krásne, ale určite funkčne - myslím, že si to naša Zem zaslúži:-) Kto chce mať balíček zabalený pekne, mám ešte zopár plastových obálok, na požiadanie za 10 centov - príplatok, zabalím. Inzerát pozastavujem, až po nabehnutí platby na účet. Za tie roky, čo tu predávam, som zažila všeličo:-) Na nikoho sa nehnevám, aj keď veľmi pravidelne sa stáva, že si kupujúca vyžiada podklady k platbe a viac sa neozve. Je to Vaše právo, do nákupu nikoho netlačím, ak si to rozmyslite a hoci nedáte vedieť, rešpektujem to a na nikoho sa nehnevám a ani nedávam za to negatívne hodnotenia. No z toho dôvodu, nepozastavujem inzerát až do úhrady. Balíček posielam, až po pripísaní peniažkov na účet. Ak zareagujú viacerí záujemcovia, vec predám tomu, kto si skôr vypýta podklady k platbe a uhradí. Vecičky predávam - nevymieňam. Príjemné nakupovanie:-)

Inka
Zobraz celé podmienky
inka04: Postou posielam az nad 10 eur. Na postu chodim sporadicky. Nepremeriavam.
Zobraziť hodnotenia:
mojisova
21. nov 2021
Urcite odporucam. Super obchod.