Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Mexiko    98     Profil používateľky
Mexiko    98     Profil používateľky
...MILÉ MAMIČKY .............Som rada, že Vás niečo zaujalo z mojej ponuky. Poprosím NEPÍŠTE MI OHĽADOM VÝMENY ........V prípade otázok ohľadom ponúkanej veci Vám rada odpoviem. Tovar posielam po pripísaní peňazí na účet NIE NA DOBIERKU, lebo mám zlé skúsenosti. Zakúpený tovar späť neberiem pri kúpe s touto podmienkou súhlasíte,tovar sa snažím opísať pravdivo a je dostatok priestoru na získanie informácií ohľadom ponúkanej veci. Reklamáciu zohľadním podľa vlastného uváženia berte to prosím na vedomie. Ak prejavíte o nejakú vec záujem, poprosím Vás o spätné info, či máte záujem. Ak niečo posielam ako obyčajnú zásielku na vaše požiadanie za nedodanie neručím, pretože nemám doklad , že som to poslala a preto sa na poštu obrátiť nemôžem.... nie je to moja chyba ,pretože zásielka odo mňa odíde ....ak má niekto záujem zásielku poistiť poprosím napíšte mi to...v opačnom prípade pri strate preposielam len peniaze vybavené cez reklamáciu na pošte.

Poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty / je potrebné prirátať k cene uvedenej v inzeráte /


POZOR ! Vecičky ktoré posielam sú zväčša uložené v krabiciach na povale je potrebné ich preprať... tým, že chodím do práce nestíham to !!! Berte to na vedomie !!!!!!FOTKY NA POSTAVE NEDOKLADÁM ( každý ma iný typ postavy, tak neznamená , že ak to sedí - nesedí mne musí aj Vám - prosím rešpektujte to ) Niektoré fotky môžu farbu skresľovať, preto sa radšej pýtajte, ak máte nejaké pochybnosti.
Ak nevyjadríte o určitú vec, že máte vážny záujem nepovažujem vaše otázky ako rezerváciu a posúvam tovar ďalším záujemcom.......Na odpoveď čakám maximálne 24 hodín.

Veci podľa popisu zväčša sedia...nemám čas merať všetko riaďte sa podľa udanej veľkosti....( je dosť zložité za deň premerať aj 30 veci a keď odpoviem a uvediem rozmery vie ma to riadne vytočiť, keď záujemkyňa nie je schopná ani jednoslovne odpovedať )
Poprosím mamičky, ktoré nosia konfekčnú veľkosť XL a viac nech si nedávajú premeriavať veci S a M. a opačne..zaberá to dostatok času. Zvážte, či je z Vašej strany potrebné merať veci za 1 až 2e ak je uvedená veľkosť. ďakujem....
ZÁSIELKY POSIELAM DO 7 DNÍ OD NABEHNUTIA PLATBY...PRACUJEM, TAKŽE NIEKEDY NESTÍHAM MAJTE PROSÍM STRPENIE A BERTE TO NA VEDOMIE !

Podacie lístky archivujem 7 dní...........Osobný odber nie je možný !!!!! Berte to na vedomie a nepíšte mi správy ohľadom osobného odberu... ďakujem za pochopenie ....
balné 0,10-0,20e

,, človek je tvor omylný, ak sa vyskytne nejaký problém z mojej strany, že niečo prehliadnem neváhajte má kontaktovať predtým kým udelíte negatívne hodnotenie.... žiaden problém nie je taký, aby sa nedal vyriešiť k spokojnosti oboch strán.....

veci nevymieňam !

POZOR ! Vecičky ktoré posielam sú zväčša uložené v krabiciach na povale je potrebné ich preprať... tým, že chodím do práce nestíham to !!! Berte to na vedomie !!!!!!

balíčky posielam v pondelok a v stredu ráno o 07,00
Teším sa na našu spoluprácu......
Zobraz celé podmienky
irusa: Ruším bazár - Nemením, fotky na postave nedokladám
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

500 inzerátov

Aktualizované