Trenčín    14     Profil používateľky
Trenčín    14     Profil používateľky
Dobrý deň, ďakujem za návštevu môjho bazárika. Tu sú moje podmienky predaja:

1. Veci posielam až po pripísaní platby na môj účet, na dobierku po zlých skúsenostiach neposielam. Balíčky odosielam do troch pracovných dní od pripísania platby. Ak mi to však pracovné povinnosti nedovoľujú, upozorním na to.
2. K cene je vždy potrebné prirátať poštovné, ak nie je uvedené inak. Posielam podľa toho ako si požiadate, obyčajne alebo doporučene, 2. alebo 1. triedou, cena poštovného podľa váhy balíčka a taríf slov. pošty. Obyčajné poštovné avšak len na Vašu zodpovednosť, za stratu balíčka NERUČÍM a v tom prípade peniaze NEVRACIAM. PROSÍM, poštovné nezjednávajte, hlavne nie odpustenie poštovného pri veciach za minimálnu cenu. Poštovné predsa neplatíte mne, ale pošte.
3. Ak sa po vyžiadaní podkladov k platbe neozvete do 24h, posúvam tovar automaticky ďalšej záujemkyni!!! Po vyžiadaní čísla účtu považujem objednávku za záväznú, preto ak nedôjde k úhrade, píšem NEGATÍVNE hodnotenie. Ďakujem za pochopenie.
4. NEVYMIEŇAM, na takéto správy už ani nereagujem.
5. PROSÍM, ceny nezjednávajte, sama ak to uznám za vhodné, ceny znížim, prípadne navrhnem zľavu, hlavne pri kúpe viacerých vecičiek.
6. Inzerát mažem 7 dní po odoslaní, myslím, že je to dostatočný čas ma informovať či balíček prišiel/neprišiel v poriadku.
7. FOTO na postave NEROBÍM! keďže veci predávam zväčša preto, lebo sú mi malé/veľké alebo jednoducho mi len nesadli a nepasujú mi.

Ďakujem za prečítanie a rešpektovanie mojich podmienok predaja. Budem rada ak si niečo vyberiete a kontaktujete ma:-)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
merymarus
2. aug 2022
Super
mackanicova
22. jún 2022
Max spokojnost,urcite odporucam 😊
kinlly7
16. jún 2022
Odporúčam 🙂👍🏻