Bratislava - Devínska Nová Ves    0     Profil používateľky
Bratislava - Devínska Nová Ves    0     Profil používateľky
Milé mamičky, ďakujem, že ste navštívili i môj bazár. Všetky veci sú výlučne z môjho šatníka a v prípade značkových vecí sa jedná o originál. Detské vecičky a doplnky ku kočíku sú po mojej dcérke. Väčšinou sú to málo nosené veci a bez poškodenia.
Čo sa týka zasielania a platby, uprednostňujem platbu vopred na účet a následne zasielam tovar doporučene na danú adresu, avšak v prípade drahších vecí sa vieme dohodnúť na platbe na dobierku s tým, že vopred požadujem zaslať zálohu v dohodnutej výške, ako garanciu prevzatia zásielky (opatrenie po zlej skúsenosti). Záloha bude odpočítaná od dobierkovej sumy.
V prípade doplňujúcich otázok ma neváhajte kontaktovať. Odpoviem rada hneď, ako to bude možné. Prajem príjemné nakupovanie☺️
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
barbarka
21. nov 2022
super komunikácia, ochotná predávajúca, odporúčam
ivetakay
21. nov 2022
Bezproblemova komunikacia, vsetko prebehlo ok. Odporucam🙂
lauranina
14. nov 2022
Skvelý obchod, rada odporúčam👍
katuska817
5. dec 2020
S predávajucou aj s tovarom som bola veľmi spokojná. Rýchla a príjemná komunikácia, pohotové zaspanie tovaru. Tovar uhľadne a bezpečne zabalený, nepoškodený a v peknom používanom stave, presne ako bolo uvedené aj v inzeráte. Ďakujem.
adulienka11111
3. nov 2016
Žiaľ niesom spokojná ... Aj ked mi bundička prišla, nezodpovedá stavu nenosenej bundy.. možno nosená nebola, ale má šúchané miesta na spodkoch rukávov, ktoré sa stanú práve nosením a taktiež má zatiahnutie na vrecku.