Nitra    55     Profil používateľky
Milé maminky, budúce maminky, tatinkovia, babičky 🙂....


V tieto dni môžem vybavovať poštu len raz za týždeň, preto ak vecičky potrebujete súrne, prosím informujte sa o odosielaní , ja stále ešte nie som chodiaca...
A zvlášť pred Vianocami, bože baby, keď mi napíšete o 15:30, či by som mohla poslať už dnes, veď majte srdce... Naozaj nie som Pegas 😥

Poprosím o zhovievavosť... momentálne som po úraze a nemôžem chodiť, s bazárikom mi vypomáha rodina, neviem byť taká promptná, ako som bývala a ako by som si želalala :(. Všetko ale postupne vybavujem, dakujem za strpenie :) ....Môže sa stať že balíček odošlem aj dva-tri dni po nabehnutí platby, prosím naozaj o zhovievavosť, snáď sa to už v blízkej dobe ustáli..... Situácia je takáto už šesť mesiacov :( (zmena oznamu 20.4.) a doposiaľ si nikto z nakupujúcich nevšimol, ale radšej predsa len dávam na vedomie :). Ďakujem za porozumenie, naozaj obrovsky :) a ešte obrovskejšie :)), tak človek pripútaný k posteli začne predsa len svet vidieť trošku inak @) :).

Nevymieňam....
Neberiem späť.....
Len v prípade dohody vopred, alebo každopádne len v prípade po dohode.

Prosím pozor, ak nájdete v mojej sekcii inzeráty uvedené ako nový tovar, to len preto že mi ich MK takto bez môjho vedomia zmenil, nie som predajca, tie vecičky čo mám ako nové s visačkami sú len nevyužité prebytky a mám len po kuse, nedávam k nim blok a nemám ani viac kusov, len tak ako je v ponuke.


Mám v albumčeku viac balíčkov, ak si želáte väčšie balíčky, urobím :), aj cena bude samozrejme výhodnejšia :).

Otázky ohľadne aktuálnosti... pokiaľ inzerát nie je pozastavený-je automaticky AKTUÁLNY, jedine že vo výnimočnom prípade som ešte nestihla pozastaviť...

Vnútornú dĺžku topánočiek uvádzam celkovú, od kraja po kraj pokiaľ nie je uvedené inak.

Zas stúpli poplatky za poštovné, Takže sa oplatí buď menšia zásielka, alebo balík do 5 kg na poštu, takže nie je problém poslať balíčisko, ten sa teraz oplatí najviac /do 5 kíl. . Ale pri balíku mi prosím nezabudnite napísať svoje t.č. alebo mail, tento údaj pošta k balíku vyžaduje.
Moje č.ú. 6848057001/5600, iban: SK3356000000006848057001, do poznámky prosím uvedte svoje meno, inak mi ho nezobrazí a mám problém priradiť platbu k menu, ďakujem :).

Teraz pôvodné podmienky 🙂:

Som rada, že Vás zaujalo niečo v mojom bazáriku :). Predávané vecičky sa snažím čo najvernejšie popísať, aj keď pohľad každého človeka môže byť odlišný a aj keď kupujete novú vec v obchode môže mať nejaký nedostatok, nie raz sa mi stalo, že trčali nitky, chýbal šev..... Nie vždy stíham ponúkané vecičky premerať, ale pokiaľ sa uvádzaná veľkosť nezhoduje s realitou, vždy uvádzam, aj pokiaľ sa farba nezhoduje s foto, ale ak by ste chceli ešte pre istotu premerať, alebo vedieť niečo viac, kľudne sa spýtajte. Po premeraní, či zodpovedaní otázok mi prosím dajte vedieť aj v prípade, že Vám daná vec nevyhovuje, alebo ste si kúpu rozmysleli.
Inzerujem aj na iných stránkach, preto sa môže stať, že o danú vecičku prejaví záujem aj niekto pred Vami, a vecička už je zadaná, hoci ju ešte nestihnem pozastaviť, tak so záujmom neotáľajte :).
Pri odbere viac vecí naraz sa vieme dohodnúť aj na nejakej zľave :).
Osobný odber uvítam :), nakoľko si danú vecičku môžte prezrieť osobne a aj ušetríte na poštovnom :).
Balíček zasielam po pripísaní peniažkov na môj účet, ak nemáte prístup na účet, môžte na pošte vypísať poštovú poukážku a poukázať ju na moju adresu. Odosielam čo najskôr od pripísania peniažkov, spravidla do 2 dní.

Obyčajné poštovné, som ochotná odoslať na vašu zodpovednosť.

O doručení balíčka ma prosím informujte. A ak ste s obchodíkom spokojná, poteší ma pozitívne hodnotenie :).
Na odpoveď o doručení čakám 10 dní, potom inzerát mažem.
Teším sa na spoluprácu a verím, že budete s nákupom spokojní. :)

# Apropo .... maminky, ktoré ma žiadate o pomeranie, alebo doplnenie rozmerov,rada premeriam, ale po premeraní mi aspoň napíšte, či rozmery sadli či nie, je to slušné, ja mám 3 detičky a tiež dosť starostí, dajte si potom prosím tú námahu aspoň na ďakujem 🙂.

# Nevymieňam


Tovar, ako ostatné maminky tu, neberiem späť.

Ešte jedna vec milé mamičky, tiež som len človek s kopou povinností, prosím myslite nato 😉
Zobraz celé podmienky
janninn: 10%zľava na kabáty! :) Matka matke :). Ďakujem za pomoc:). Prosím čítajte podmienky❤️
Zobraziť hodnotenia:
zuzina316
13. nov 2023
veľká spkojonosť, ďakujeme
pauluska468
9. nov 2023
Milú predávajúcu môžem len a len odporučiť. Tovar aj komunikácia na jednotku 🍀👌👍
janjaa
19. okt 2023
Som spokojná s nákupom, rýchla komunikácia, všetko v poriadku.
katulkagajdos
16. okt 2023
Ďakujem veľmi pekne za šaty- odporúčam maminku 👍🏻☺️😘
modrozelenobiela
9. okt 2023
Určite odporúčam👍
tumba
2. okt 2023
MamickuLEN a LEN ODPORUCAM!!! Vsetko prebehlo na 100% Velmi mila, hlavne ustretova pani babiky velmi pekne.DAKUJEM.
lucik1511
28. sep 2023
Bezproblémový obchodík mamičku odporúčam 🙂
slimea
20. sep 2023
Milá a zodpovedná mamina, obchodík s ňou všetkým odporúčam! 👍🙂
innilein
12. sep 2023
Predavajucu vrelo odporucam 🙂🍀👍