Martin    1     Profil používateľky
Ahojte všetci,

vitajte v mojom bazáriku. Predávam veci po mojich detoch alebo veci nové zo zrušeného obchodu. Snažím sa popísať stav veci tak aky v skutočnosti je. Môže sa stať, že nejaký detail prehliadnem. Vtedy sa určite dohodneme na kompenzácii. Ceny sú myslím primerane stavu. Čím viac vecí si vyberiete, tym sa vieme dohodnúť na lepšej cene. Takze si neváhaj vyskladat svoj balíček a dohoda je istá ;-)
Tehotenské veci sú mnou nosené, myslím, že cena zodpoveda stavu.
Uprednostňujem platbu vopred na účet, po dohode je možné zaslať aj na dobierku. Aby sa zabránilo zbytočným konfliktom, uprednostnujem doporucene poštovné. Na vasu žiadosť zašlem aj obyčajné, ale vtedy neručím za to, že balík príde. V prípade straty balíka ho nemám ako reklamovať. Takže obyčajne posielam na vasu zodpovednosť. Recenzie mam, z mojej strany sa nemusíte báť, že by som vás chcela oklamať. Aj ja tu nakupujem a tiež by som nebola rada, keď by ma niekto oklamal.
Na požiadanie tovar premeriam. Neziadajte však premerat veci za 0,50€.
Bola by som veľmi rada, keď by ste sa mi vyjadrili, či danú vec beriete alebo nie, aby nedošlo k vzájomnému konfliktu, keď po 2-3dnoch bez vašej reakcie tovar posuniem ďalej a následne mi vyčítate, že som tovar predala inému. Myslím, že je to fér aj voči mne aj voči vam.
Kľudne sa pytajte, čo vás zaujíma, rada odpoviem.
V prípade vašej spokojnosti sa poteším recenziam, samozrejme prijmem aj kritiku, aby som sa mohla vylepšiť. Ďakujem, teším sa na spoločný obchod ;-)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
mmegyi
22. sep 2023
🙂👍 predávajúcu maminu rada odporúčam
hilbia
20. sep 2023
Predavajucu odporucam a dakujem 😊
nikuush
22. júl 2023
Ďakujem a rada odporúčam ❤️
vikinka_za3
18. júl 2023
zuzkaamatilda
11. júl 2023
Som nadmieru spokojna, pani ochotná poslať mi to na druhý deň prišlo. Slipstopy zodpovedali popisu.