Komárno    9     Profil používateľky
Vitajte milé dámy,

❎ Prosím nepíšte úplne zbytočné otázky. ❎ Inzeráty sú AKTUÁLNE, netreba sa na to pýtať, či sú ...? V odkaze si rozklikajte ďalšie obrázky, prečítajte si opis! ❎ NEVYMIEŇAM! Ani na výmenu neodpovedám. ❎

❗❗ Pre zlé skúsenosti: keď máte záujem a vypýtate si údaje k platbe, pozastavím inzerát a potom si rozmyslíte alebo po zaslaní údajov k platbe sa už nik neozve - dávam NEGATÍVNE - ZÁPORNÉ HODNOTENIE. ❗❗

⛔⛔ Pred nákupom radšej sa spýtajte! ⛔⛔V poslednej dobe je akýsi trend žiadať premeriavať, pýtať materiálové zloženie, atď. a potom ani sa neozvať. ⛔ PO NEGATÍVNYCH SKÚSENOSTIACH VECI NEPREMERIAVAM (najmä nie veci za nízke ceny), UPREDNOSTŇUJEM KUPUJÚCE, KTORÉ MAJÚ PREHĽAD V ZNAČKÁCH A VEĽKOSTIACH.

➡️ UPOZORNENIE ⬅️ Niektoré kupujúce po obdržaní tovaru "skúšajú", že našli fľaky, dierky, atď. Pred odoslaním vždy skontrolujem tovar, preto radšej takto neskúšajte na mňa. Každá máme ináč nadstavený monitor, tým pádom aj farba sa môže mierne líšiť.

🎁 Balíček posielam po pripísaní peňazí na účet: IBAN: SK43 0200 0000 0033 0474 8142.

💌 Poštovné (od 1.3.2022) a balné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty: do 500 g: (obyčajne: 1,30 Eur, obyčajne 1. trieda: 1,50 Eur, doporučene: 2,40 Eur + vrecká, fólia, papier, do ktorých balík si musím kúpiť ako aj lepiacu pásku. Obyčajne len na zodpovednosť.

✅ Na postave nefotím, nakoľko veľa vecí predávam aj po mojej rodine, príbuzných. Peniaze nevraciam, tovar neberiem späť.

✍️ O odoslaní tovaru Vás vždy informujem. Inzeráty po odoslaní nechávam ešte týždeň pozastavené pre prípadnú komunikáciu, potom ich mažem aj keď nepríde žiadna spätná info o doručení, balík považujem za doručený.

⚠️ Pre zlé skúsenosti nepredávam pre mamičky: gabikaher, lentilka147, demeeva, lovelizoe, juditaba, sebik20.

Na objednávky sa snažím reagovať čo najrýchlejšie. No niekedy sa to nedá. Som len človek a nemôžem pracovať 24 hodín denne. Ďakujem za pochopenie a že rešpektujete moje podmienky.
Zobraz celé podmienky
jazinka: ⛔⚠️ Na platbu čakám max. 2 dni ⛔⚠️ NAJPRV SI PROSÍM PREČÍTAŤ PODMIENKY PREDAJA ⛔⚠️
Zobraziť hodnotenia:
bebe_bebe
16. apr 2022
Ďakujem za obchodík, odporúčam
luciabratislava
5. apr 2022
Odporúčam, všetko na 100%. Veľmi rýchle doručenie a pekný tovar.
januvia
28. mar 2022
Nákup prebehol bez problémov, spoľahlivá predávajúca, ďakujem a odporúčam 😊
mariannkkaa
25. mar 2022
Spokojnost, odporucam! 😉
ina282
23. feb 2022
Ďakujem👍