Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Nitra    11     Profil používateľky
Nitra    11     Profil používateľky
!!!! Prosím vás, nežiadajte ma o veci už vrátane pošty - niesom milionárka aby som si mohla dovoliť platiť vám poštu ZADARMO! Pochopte prosím, že v dnešnej dobe nieje nič zadarmo a tá pošta sa sama proste nezaplatí. Okrem toho musím každej z vás nosiť balík na 8km vzdialenú poštu a to nemám ani auto!. Balné si tiež neúčtujem aj keď ten čistý kancelársky papier a lepiaca páska ma tiež niečo stojá na nákladoch. Ďakujem za pochopenie. !!!

Vitajte v mojom bazáriku. Ponúkam na predaj oblečenie výhradne vo veľmi dobrom stave i prevažne nové, pre ktoré sa už žiaľ u mňa, dvoch sestrach, našich deťoch a kamaratky nenájdu miesto. Kedže sme viaceré ženy v rodine z toho dôvodu dávame všetko na jeden profil :). Čo sa týka predaja, neposielame na dobierku kvôli nepreberačom a preto uprednostňujeme platbu vopred na účet. Obyčajne poslielame len na vlastnú zodpovednosť - za následky možného nedoporučenia/ straty JE ZODPOVEDNÝ KUPUJÚCI, pričom sa jedná o rozhodnutie KUPUJÚCEHO, a v takom prípade nevraciam peniaze, keďže kvalitu služieb Slovenskej Pošty poznáme azda všetci. UPOZORŇUJEM, že veci, ktoré tu máme nahodené máme zároveň aj inde ponúknuté na predaj a preto KTO SKôR PRíDE TEN AJ BERIE :)

Upozornenie!!!!
Inzeráty s X na konci názvu nieje možné posielať spolu s inými (teda mojimi), nakoľko veci s X patria kamarátke s inou adresou odosielania - preto ich žiaľ vybavujeme samostatne len ako sprostredkovateľky :).

Výška poštovného od 1.7.2019:
Do hmotnosti 500g

1.trieda obyčajne 1,30€
2.trieda obyčajne 1,10€

2.trieda doporučne 2€
(Pri veciach s nižšou váhou po zabalení informujem zvlášť o poštovnom počas kúpy)
Zobraz celé podmienky
judar: U mňa v bazáriku nájdete kopu dobrých vecí ba aj hromadu nenosených šperkov :) stačí si len vybrať
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

409 inzerátov

Aktualizované