Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Žiar nad Hronom    8     Profil používateľky
Žiar nad Hronom    8     Profil používateľky
Dobrý deň.

Ďakujem, za nahliadnutie do môjho bazárika.

Predávam hlavne vecičky po mojej dcérke a synčekovi. Mám inzeráty aj inde, takže sa môže stať, že vec o ktorú máte záujem, môže byť už zarezervovaná, alebo sa práve predala a ešte som nestihla zmeniť jej status na MK v bazáriku.


1. O výmenu nemám záujem - ak nenapíšem v inzeráte inak.

2. Neposielam na dobierku.

3. Inzerát platí vždy do zmazania.

4. Tovar naspäť neberiem, preto sa pýtajte na všetko, čo vás zaujíma. Mám dve malé deti, takže nestíham všetko premeriavať, oblečenie premeriam naozaj iba pri vážnom záujme, topánočky premeriam VD na požiadanie. Odpisujem väčšinou večer, keď deti pospia. Ďakujem za pochopenie. Info k oblečeniu: Oblečenie bolo predtým, ako bolo odložené bolo vyprané, ale je nežehlené.

5. Vaše otázky neberiem automaticky ako vážny záujem o danú vec. Tovar dostane ten záujemca, čo si vypýta ako prvý podklady na platbu a aj reálne zaplatí!

6. Po viacerých nemilých skúsenostiach rezervujem tovar max 3 dni - po dohode max na 7 dní- (ak čakáte na výplatu a pod.) a ak sa neozvete po dohodnutom termíne, napíšem vám správu (keby ste náhodou zabudli, stáva sa) a ak ani neodpíšete beriem to tak, že už nemáte záujem a tovar posúvam ďalej.

7. Zľavu dávam v prípade, ak beriete minimálne veci z 3 inzerátov, a suma za vecičky je aspoň/alebo presiahne 15 euro bez poštovného.

8. Kedže sa mi v poslednej dobe množia "kúpy", od kupujúcich, ktorí majú o tovar vážny záujem a vypýtajú si dokonca aj podklady k platbe, na všetkom sa dohodneme a potom sa už viac neozvú, ani keď sa im pripomeniem - často aj 2x (lebo stane sa, že sa človek zabudne a chcem byť férová) a z ich strany ani ň, budem už dávať negatívne hodnotenia.
Blokujete tovar pre iného záujemcu a v prvom rade ma oberáte o čas, ktorý som mohla stráviť zmysluplnejšie.

Kúpu si pravdaže rozmyslieť môžete, to je v poriadku, ale aspoň zo slušnosti mi napíšte čo najskôr, že ste si to nakoniec rozmysleli.

9. Balíčky posielam vždy až po pripísaní peňazí na účet.

10. Ceny sú uvedené bez poštovného (pokiaľ v inzeráte nepíšem inak) pre ktoré platí cenník podľa taríf SP. Obyčajným poštovným posielam iba na Vaše vlastné riziko, vtedy za poštu neručím, a v prípade straty zásielky peniaze nevraciam, pretože takáto zásielka sa nedá vyhľadať.

11. Hneď ako Vám odošlem balík, dám Vám vedieť. Potom mi prosím aj vy napíšte, či vám balíček prišiel v poriadku.

12. Osobný odber, po viacerých zlých skúsenostiach platí len v prípade inzerátov, kde je napísaný.

Hodnotenie poteší.

Prajem pekný zvyšok dňa :)
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

126 inzerátov

Aktualizované