PLUS    Žiar nad Hronom    10     Profil používateľky
Žiar nad Hronom    10     Profil používateľky
Dobrý deň.
Ďakujem, za nahliadnutie do môjho bazárika.

Predávam hlavne vecičky po mojej dcérke a synčekovi. Občas mám inzeráty aj na iných bazároch, takže sa môže stať, že vec o ktorú máte záujem, môže byť už zarezervovaná, alebo sa práve predala a ešte som nestihla zmeniť jej status na MK v bazáriku.
Sme nefajčiarska rodina, domáce zvieratá nemáme.

Na poštu chodievame väčšinou v stredu a v sobotu.

Podmienky predaja:

1. O výmenu nemám záujem, ak nenapíšem v inzeráte inak.
2. Neposielam na dobierku.
3. Inzerát platí vždy do zmazania.
4. Tovar naspäť neberiem, preto sa pýtajte na všetko, čo vás zaujíma. Mám dve malé deti, takže nestíham všetko premeriavať, oblečenie premeriam naozaj iba pri vážnom záujme, topánočky premeriam VD na požiadanie. Odpisujem väčšinou večer, keď deti pospia. Ďakujem za pochopenie.
Info k oblečeniu: Oblečenie bolo predtým, ako bolo odložené vyprané, ale je nežehlené.

5. Prosím, píšte mi len v prípade ak máte reálny záujem o tovar. Vaše otázky neberiem automaticky ako vážny záujem o danú vec. Tovar dostane ten záujemca, čo si ako prvý vypýta podklady k platbe a aj reálne zaplatí.

6. Rezervácia tovaru: Po viacerých nemilých skúsenostiach rezervujem tovar max 3 dni - po dohode max na 7 dní- (ak čakáte na výplatu a pod.) a ak sa neozvete po dohodnutom termíne, napíšem vám správu (keby ste náhodou zabudli, stáva sa) a ak ani neodpíšete beriem to tak, že už nemáte záujem a tovar automaticky posúvam ďalej.

7. Zľavu, či darček dávam podľa vlastného uváženia - väčšinou iba v prípade odberu viacerých vecí z môjho bazárika, t.j. minimálne z 3 rôznych inzerátov (v tomto prípade väčšinou dávam najlacnejšiu vec zdarma).

8. Keď sa dohodneme na obchode a požiadate o podklady k platbe, čakám 2-3 dni či mi platba nabehne na účet, ak nie píšem vám (môže sa stať, že človek zabudne), ak ani po upozornení nenasleduje žiadna odozva z vašej strany, tovar automaticky predávam ďalšiemu záujemcovi v poradí. Ak si rozmyslíte kúpu, dajte mi to prosím, čo najskôr vedieť, najlepšie v dobe, kedy ešte čakám na vašu platbu tie 2-3 dni.

9. Balíčky posielam vždy až po pripísaní peňazí na účet.

10. Ceny sú uvedené bez poštovného (pokiaľ v inzeráte nepíšem inak) pre ktoré platí cenník podľa taríf SP. Obyčajným poštovným posielam iba na Vaše vlastné riziko, vtedy za poštu neručím, a v prípade straty zásielky peniaze nevraciam, pretože takáto zásielka sa nedá vyhľadať.

11. Hneď ako Vám odošlem balík, dám Vám vedieť. Potom mi prosím aj vy napíšte, či vám balíček prišiel v poriadku.

12. OSOBNÝ ODBER, po viacerých zlých skúsenostiach platí len v prípade inzerátov, kde je napísaný.

Hodnotenie poteší.

Prajem pekný zvyšok dňa :)
Zobraz celé podmienky
karmen118: Pri kúpe minimálne z 3 inzerátov, pridám najlacnejšiu vec do balíka zdarma. Balíky odosielame v stredu/sobotu.
Kategória
Cena v EUR
Veľkosť
Pre koho
Kľúčová farba

126 inzerátov

Aktualizované