Bratislava - Podunajské Biskupice    2     Profil používateľky
Bratislava - Podunajské Biskupice    2     Profil používateľky
Milí nakupujúci,

ďakujem pekne za prejavený záujem. Venujte prosím pozornosť nasledovným podmienkam predaja.
Hneď na začiatku vám dávam na vedomie, že na DOBIERKU posielam len registrovaným užívateľom. CENY pri tovare sú bez poštovného (pokiaľ nie je uvedené inak) a SÚ PEVNE STANOVENÉ ! Veci NEVYMIEŇAM !!!
Platiť za tovar je možné bankovým prevodom na účet.

Nosený tovar má bežné známky používania a prania. Žmolky sú zohľadnené v cene tovaru. Farba v skutočnosti sa môže líšiť od farby na fotografii. !!! POUŽITÝ TOVAR NEBERIEM SPÄŤ !!! Predávam len oblečenie, ktoré nie je poškodené.

V prípade požiadania Vám pošlem viac foto oblečenia a tiež nie je problém Vám zaslať miery.


OBJEDNANIE TOVARU


V prípade, že sa na tovar pýtate a ste považovaní za záujemcu, čakám na záväzné potvrdenie objednávky maximálne 2 dní po mojom spätnom maily. Ak mi po tejto lehote od vás nepríde záväzné potvrdenie objednávky z vašej strany, vec predávam bez upozornenia ďalšiemu záujemcovi. Záväzným potvrdením objednávky zároveň potvrdzujete, že ste si prečítali moje Podmienky predaja a súhlasíte s nimi.

Po zaslaní podkladov k platbe čakám na úhradu 5 pracovných dní (pokiaľ sa nedohodneme inak). Ak mi platba v tejto lehote nenabehne, rezerváciu ruším a tovar posúvam bez upozornenia ďalšiemu záujemcovi. V prípade, že budete vkladať hotovosť priamo v banke, pripočítajte si k celkovej sume objednávky 0,45 €, ktoré si banka účtuje za priamy vklad.


POŠTOVNÉ A BALNÉ

Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty. Tovar zasielam 2. triedou. Na požiadanie aj 1. triedou
Zobraz celé podmienky
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

51 inzerátov

Aktualizované