Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
PLUS    Stupava (okres Malacky)    21     Profil používateľky
Stupava (okres Malacky)    21     Profil používateľky
Ahojte,

konto na Modrom koníku som si založila preto, aby som preriedila trochu svoj šatník a posunula tak nositeľné kúsky ďalej :) z toho dôvodu NEMÁM ZÁUJEM O VÝMENU. Dúfam, že sa Vám bude moja ponuka páčiť a dohodneme sa spolu na kúpe. Väčšina vecí je nenosená, prípadne 2x oblečená v 100% stave bez poškodení.

Nezaregistrovaným záujemkyniam a záujemkyniam bez hodnotenia veci na dobierku neposielam!!! Veci pošlem až po uhradení peňazí vopred na môj účet (referencie od užívateliek, ktoré odo mňa už oblečenie kúpili, nájdete na mojom profile).

Balík zvyknem posielať do 5 kalendárnych dní od pripísaní peňazí na účet. Niekedy mi to môže trvať aj dlhšie, avšak vždy na to upozorním alebo napíšem, že nestíham.

Cena každej ponuky je uvádzaná bez poštovného, ktoré platí kupujúci podľa aktuálneho cenníku pošty (od 1,70€ pri platbe vopred a od 2,25€ pri platbe na dobierku, samozrejme záleží od veľkosti a hmotnosti zásielky). Veci posielam vždy doporučene, aby som mala doklad o odoslaní zásielky. Obyčajným poštovným neposielam, ani na zodpovednosť kupujúcej!

Pri kúpe treba dobre zvážiť, či Vám bude oblečenie/ obuv sedieť (vždy ochotne premeriam stačí len napísať a požiadať) pretože veci späť neberiem a peniažky nevraciam.
Zobraz celé podmienky
kika_novak: Milé záujemkyne, poštu stíham zvyčajne max. 1x do týždňa. Prosím preto o strpenie a akceptáciu. Ďakujem :)
Kategória
Cena v EUR
Pre koho
Veľkosť
Kľúčová farba

72 inzerátov

Aktualizované