Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Žarnovica    11     Profil používateľky
Dobrý deň, vitajte v mojom bazáriku. Pri nákupe viac kusov sa dohodneme na cene alebo sa podielam na poštovnom :) Rada by som upozornila, že vecičky, ktoré predávam nie sú mnoho krát moje (len z rodiny), preto neručím za to, že sú opraté. Tak, ako z bazáru, treba si ich vyprať vo svojom prášku z dôvodu hygieny aj vône. Predsa len niektoré boli skladované vo vreci, kde sa môžu zatuchnúť. Na cene sa v mnohých prípadoch viem dohodnúť, určite napíšte. Výmena možná ak ma niečo zaujme, pri výmene platia pôvodné, nie zlacnené ceny, niektoré veci nevymením.
Veci, ktoré si kúpite neberiem späť, v opise sa snažím popísať všetko čo najviac detailne, aby nedošlo k nedorozumeniam. Tiež som len človek a pri dieťati sa môže stať aj omyl. Vždy sa však dohodneme. Cena nie je uvedená s poštou, tovar posielam až po pripísaní celej sumy na účet, za chyby pošty pri obyčajnom poštovnom nezodpovedám. Ak chcete balík zaslať inak ako obyčajne, upozornite na to vopred.
Ak by sa vám zapáčili veci od sestry - zofia333, pošleme pri jednom poštovnom.
Moje číslo účtu na úhradu : SK 2109 0000 0000 0411 7821 82. Do poznámky prosím napíšte váš Nick alebo meno, aby som vedela vašu platbu priradiť. Ďakujem
Zobraz celé podmienky
klarka5816: Akcia!!! Vyskladajte si balik a dohodneme sa na cene! Surne potrebujem uvolnit skrinu ;)
Zobraziť hodnotenia:
vbrannova
26. nov 2021
Veľmi rýchla komunikácia a krásne vecičky. Som nadmieru spokojná.
laurenhallcray
26. nov 2021
ďakujem🙂
luclup
9. nov 2021
❤️ odporúčam.
nikuush
21. okt 2021
Dorazili v poriadku. Ďakujem a rada odporúčam 🙂
marhulkahoy
13. sep 2021
Mamičku určite odporúčam, predaj prebehol v poriadku. 🙂