Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Prešov    4     Profil používateľky
Milé mamičky, vitajte v mojom bazáriku. Detské veci, ktoré mám na predaj, sú po mojom synčekovi. Sú v dobrom stave, niektoré sú oblečené 1-2 krát, alebo aj také, čo synček nestihol vôbec vynosiť. Ak by sa vyskytla pri niektorých z vecičiek nejaká chybička, upozorním na ňu ;-).

Všetky nepozastavené a nezmazané inzeráty sú aktuálne! Na otázku typu "aktuálne?" už tým pádom neodpovedám- po skúsenostiach, kde aj po zaslaní mojej pozitívnej odpovede nastalo ticho- ...strata môjho času.

Ospravedlňujem sa, no z časových dôvodov už vecičky NEPREMERIAVAM (a tým pádom ani nebudem reagovať na správy týkajúce sa opätovného premerania+ zasielania dodatočných foto s metrom, kde bude tá istá veľkosť ako je uvedená v popise inzerátu a kupujúca sa aj tak nakoniec ani spätne neozve).

Zároveň by som poprosila, keď už si vymeníme niekoľko správ, na žiadosť mamičky zašlem číslo účtu a potom nastane ticho. Myslím, že aspoň zo slušnosti by bolo vhodné napísať, že ste si to rozmysleli, nech nenaťahujem mamičku, ktorá je férová a o danú vec by mala vážnejší záujem.

Veci nevymieňam a taktiež ani neberiem späť.

Posielam ich doporučene po pripísaní peňazí na účet, alebo po prijatí platby cez VIAMO.
Ceny sú uvedené bez poštovného. Poštovné je podľa taríf Slovenskej pošty. Pozor, od 1.7.2019 je zmena v cenníku Slovenskej pošty.
Na dobierku tovar neposielam!

Pre kupujúce z Prešova je možnosť osobného prevzatia ;-) Prajem príjemné nakupovanie :-)
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
sinqa
23. júl 2020
Určite odporúčam. Ďakujem ešte raz veľmi pekne 😊
adula39
26. jún 2020
Odporucam predavajucu na 100%