Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bardejov    4     Profil používateľky
Milé mamičky :)
Ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika. Predávam veci, ktoré už nevyužijem a zaberajú len miesto. Snažím sa veci popísať pravdivo a všetko ešte pred odoslaním prezriem keďže niekedy dosť dlho stáli v krabici. Hlavne detské veci... Niektoré sú len vypraté, alebo oblečené 1x, keďže sme toho dostávali strašne veľa. No keď napíšem, že vec bola málo používaná tak to znamená, že vec bola používaná! Ale len max 2 mesiace a to len sporadicky do mesta k lekárke či do kostola. Používané veci sú také, ktoré deti nosili na doma čiže často no sú stále pekné...sflekovane či sprané veci nepredávam. Radšej sa pýtajte... Viem poslať aj viacej fotiek no na sebe nefotím.
Ponúkam aj háčkované čiapočky.Niektoré mám skladom. Dohodnúť sa dá aj na zhotovení čiapočky podľa vlastného vkusu (farba, vzor, hrúbka...), len dodanie samozrejme nebude hneď.
Cena prispôsobená stavu, cene a množstvu spotrebovaného materiálu a času výroby:))
K cene si treba pripočítať poštovné. Preferujem platbu na účet vopred, na dobierku len pri mamičkach, ktoré majú kladné hodnotenie!!! Prosím milé mamičky ak si ja nájdem čas premeriavať veci prosím aj ja info o tom ci danú vec ešte chcete.
Ďakujem :)) č.u SK38 0900 0000 0004 4875 1195
Zobraz celé podmienky
Zobraziť hodnotenia:
lubkasimi
3. máj 2021
Odporúčam
blekinka
2. dec 2020
Nákup bez problémov,predavajúcu odporúčam..komunikácia,dodanie všetko v poriadku..👍
kojocka
4. dec 2020
Ďakujem krásne
evkatk
13. aug 2019
Predávajúca jednala rýchlo a ústretovo. Odporúčam ju maminám.
tigrino
30. apr 2019
Mamičku odporúčam. Tovar ako v popise, rýchle doručenie. Som veľmi spokojná. 🙂
sona463
20. jún 2018
Ďakujem za sukničku, maminku odporúčam....🙂